REKLAMI GEÇ

Hafta sonu yağmur var

Hafta sonu yağmur var

Meteoroloji İl Müdürlüğü, hafta sonu tüm yurt genelinde beklenen yağışlı havanın, Denizli’de de etkili olacağını açıkladı. Hava sıcaklıklarının 8 ile 14 derece düşmesi bekleniyor.

/ DENİZLİHABER / 21 Mart 2013 Perşembe, 17:20

Meteoroloji İl Müdürlüğü, yağışlı havanın 23 Mart 2013 Cumartesi günü Marmara’nın batısı, Kıyı Ege ve batı Akdeniz kıyıları dışında tüm bölgelerde etkili olması, yağışların Batı Karadeniz, İç Ege, İç Anadolu, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu ile Marmara’nın Doğusu’nun yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar, yağış alan diğer yerlerde yağmur ve sağanak şeklinde olması beklendiğini açıkladı.

Meteoroloji’den yapılan açıklamada İç Ege’yi etkisi altına alan yağışlı havanın Denizli’de etkisinin görüleceği ve hava sıcaklıklarının 8 ile 14 derece arasında düşeceği bildirildi.

24 Mart Pazar günü yağışlı havanın ilimizi terk edeceği öğrenildi.
Hafta başından bu yana artmakta olan hava sıcaklığının, Cuma günüde artmaya devam edeceği ancak Cumartesi günü hissedir derecede azalacağını açıklayan yetkililer,
hava sıcaklıklarındaki hissedilir derecedeki ani artış ve azalışlardan dolayı insan sağlığında meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları, dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiği konusunda uyardılar.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE