En aktif öğrenci topluluğu PAÜ’den - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

En aktif öğrenci topluluğu PAÜ’den

En aktif öğrenci topluluğu PAÜ’den

Pamukkale Üniversitesi Psikoloji ve Sanat Topluluğu, bu yıl Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği ve Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen 14. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi’nde birincilik derecesi elde ederek ‘En Aktif Topluluk Ödülü’nü aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Ekim 2017 Çarşamba, 15:45

Pamukkale Üniversitesi Psikoloji ve Sanat Topluluğu, 14. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi’nde birincilik derecesi elde ederek ‘En Aktif Topluluk Ödülü’nü aldı.

Elde edilen birincilik ödülü hakkında konuşma yapan Psikoloji ve Sanat Topluluğu Kurucu Başkanı Yiğitcan Özkan, “Sene boyunca gösterdiğimiz azim ve çaba, mesleğimize duyduğumuz aşk ve birbirimize duyduğumuz güven ile Psikoloji ve Sanat Topluluğu olarak az zamanda çok ve büyük işler başardık. Psikoloji ve Sanat Topluluğu, 2016-2017 eğitim öğretim döneminde Ruh Sağlığı Günleri, Psikolojik Vaka Analizleri, Tartışmalı Film Gösterimleri, akademik konferanslar ve paneller başta olmak üzere 45 ayrı etkinlik gerçekleştirmiş olup yeni dönemdeki projeler için çalışmaları devam etmektedir” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı