Denizli’den 18 firma Paris’te düzenlenecek fuarda boy gösterecek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli’den 18 firma Paris’te düzenlenecek fuarda boy gösterecek

Denizli’den 18 firma Paris’te düzenlenecek fuarda boy gösterecek

Dünya hazır giyim sektörünün kalbi Paris’te atıyor. Hazır giyim kumaş üreticilerinin 2019 ilkbahar/yaz kreasyonları Paris’te düzenlenecek Premier Vision ve Texworld fuarlarında görücüye çıkıyor. Dünya hazır giyim sektörünün ilgiyle takip ettiği fuara Denizli’den 18 firma katılıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Şubat 2018 Salı, 16:21

2019 ilkbahar/yaz kreasyonları Paris’te düzenlenecek Premier Vision ve Texworld fuarlarında görücüye çıkacak. Sektörün kalbinin atacağı Paris fuarları için Denizli’de de büyük heyecan yaşanıyor.

Denizli’den 18 firmanın katılacağı fuar ile ilgili değerlendirme yapan Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) Başkanı Selim Kasapoğlu, Denizli’de ev tekstili sektörünün yanında hazır giyim sektörünün de güçlenmeye başladığını söyledi.

Kasaploğlu, “Dünyada moda ve tasarım yüksek hızda ilerliyor. Hız arttıkça bu arenada Türkiye’nin eli de güçleniyor. Özellikle son dönemde Ar-Ge ve tasarım merkezlerine sağlanan destekler, yararlanan firmaların yapılarını daha üretken daha kreatif hale getirerek katma değerli ürünler oluşmasına önemli katkılar sağlıyor. Tasarım değeri yüksek katma değerli ürün gamının gelişiyor olması Türk firmalarının orta vadede daha da güçlü bir konumda olacağının göstergesidir” dedi.

KATILIMCI FİRMALAR
2019 ilkbahar/yaz kreasyonları Paris’te düzenlenecek Premier Vision ve Texworld fuarlarına Denizli’den Akürün Tekstil, Aslı Tekstil, Bez Tekstil, Bezsan Tekstil, Dost Tekstil, Ekpen Tekstil, Gamateks Tekstil, Gökhan Tekstil, Görenler A.Ş. Hisar Tekstil, İlka Tekstil, Kaynak Tekstil, Larma Tekstil, May Denim (Aslan Tekstil), Menderes Tekstil, Shamrock Tekstil, Starteks Tekstil, Tan Tekstil katılacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı