Denizli'nin kupadaki maç fikstürü açıklandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli’nin kupadaki maç fikstürü açıklandı

Denizli’nin kupadaki maç fikstürü açıklandı

Denizlispor dördüncü grupta mücadele edeceği Fortis Türkiye Kupası’nda oynayacağı karşılaşmaların programı belli oldu.

/ DENİZLİHABER / 19 Ekim 2007 Cuma, 00:00

Kupada her takım, 2 iç saha, 2 de dış saha olmak üzere toplam 4 maç yapacak ve ilk 2 sırayı alacak takımlar çeyrek finale yükselecek. Denizlispor, ilk hafta deplasmanda Galatasaray, ikinci hafta kendi evinde Sarıyer, üçüncü hafta deplasmanda G.Birliği Oftaş ile oynayacak. Dördüncü haftayı maç yapmadan geçecek olan yeşil siyahlılar beşinci ve son hafta ise kendi evinde Bursa ile oynayacak.

(D) GRUBU MAÇ FİKSTÜRÜ

1. Hafta: 31 EKİM ÇARŞAMBA

Sarıyer-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor

Galatasaray-Denizlispor

Bursaspor (Bay)

2. Hafta: 6 OCAK PAZAR

Bursaspor-Galatasaray

Denizlispor-Sarıyer

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Bay)

3. Hafta: 9 OCAK ÇARŞAMBA

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Denizlispor

Sarıyer-Bursaspor

Galatasaray (Bay)

4. Hafta: 16 OCAK

Galatasaray-Sarıyer

Bursaspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor

Denizlispor (Bay)

5. Hafta: 23 OCAK

Denizlispor-Bursaspor

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Galatasaray

Sarıyer (Bay)

DİĞER GRUPLAR VE PROGRAM ŞÖYLE

(A) GRUBU

1. Hafta:

Beşiktaş-Çaykur Rizespor

Ankaragücü-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor

Ankaraspor (Bay)

2. Hafta:

Ankaraspor-Ankaragücü

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Beşiktaş

Çaykur Rizespsor (Bay)

3. Hafta:

Çaykur Rizespor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor

Beşiktaş-Ankaraspor

Ankaragücü (Bay)

4. Hafta:

Ankaragücü-Beşiktaş

Ankaraspor-Çaykur Rizespor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Bay)

5. Hafta:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Ankaraspor

Çaykur Rizespor-Ankaragücü

Beşiktaş (Bay)

(B) GRUBU

1. Hafta:

Kırıkkalespor-Adana Demirspor

Vestel Manisaspor-Trabzonspor

Gençlerbirliği (Bay)

2. Hafta:

Gençlerbirliği-Vestel Manisaspor

Trabzonspor-Kırıkkalespor

Adana Demirspor (Bay)

3. Hafta:

Adana Demirspor-Trabzonspor

Kırıkkalespor-Gençlerbirliği

Vestel Manisaspor (Bay)

4. Hafta:

Vestel Manisaspor-Kırıkkalespor

Gençlerbirliği-Adana Demirspor

Trabzonspor (Bay)

5. Hafta:

Trabzonspor-Gençlerbirliği

Adana Demirspor-Vestel Manisaspor

Kırıkkalespor (Bay)

(C) GRUBU

1. Hafta:

Şanlıurfaspor-Alanyaspor

Fenerbahçe-Gaziantepspor

Kayserispor (Bay)

2. Hafta:

Kayserispor-Fenerbahçe

Gaziantepspor-Şanlıurfaspor

Alanyaspor (Bay)

3. Hafta:

Alanyaspor-Gaziantepspor

Şanlıurfaspor-Kayserispor

Fenerbahçe (Bay)

4. Hafta:

Fenerbahçe-Şanlıurfaspor

Kayserispor-Alanyaspor

Gaziantepspor (Bay)

5. Hafta:

Gaziantepspor-Kayserispor

Alanyaspor-Fenerbahçe

Şanlıurfaspor (Bay)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı