Boşanmak üzere olduğu eşinin yanında gördüğü adamı bıçaklamıştı, tutuklandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Boşanmak üzere olduğu eşinin yanında gördüğü adamı bıçaklamıştı, tutuklandı

Boşanmak üzere olduğu eşinin yanında gördüğü adamı bıçaklamıştı, tutuklandı

Boşanma aşamasında olduğu eşinin sevgilisi olduğu iddia edilen kişiyi cadde ortasında göğsünden ve kolundan bıçaklayarak yaralayan Osman Ö. Afyon’un Dinar İlçesi’nde yakalandı. Denizli’ye getirilen Osman Ö. emniyetteki ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Ağustos 2017 Salı, 18:46

Deniz TOKAT/DENİZLİ, (DHA)
Olay, geçen 10 Ağustos’ta saat 17.30 sıralarında, Merkezefendi İlçesi Saltak Caddesi’nde meydana geldi. Osman Ö. iddiaya göre, caddede kırmızı ışıkta bekleyen 64 BB 915 plakalı otomobil içinde ayrı yaşadığı ve boşanma aşamasında olduğu eşini, A.A. ile birlikte gördü. Otomobilin yanına yaklaşan Osman Ö. sürücü koltuğunda oturan A.A. ile tartışmaya başladı. A.A.’nın otomobilden inmesiyle birlikte tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Osman Ö. elinde bıçakla A.A.’ya saldırıp, göğsünden ve kolundan bıçakladı. Osman Ö. elinde bıçakla A.A.’ya saldırmaya devam ederken, vatandaşlar araya girip, yardım etmek istedi. Osman Ö. bu sırada vatandaşların araya girmesiyle olay yerinden koşarak kaçtı. Olay yerinde kanlar içinde kalan A.A.’ya ilk müdahale vatandaşlar tarafından yapıldı. Eczaneye götürülen A.A. burada yapılan müdahalenin ardından ambulansla Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, polis Osman Ö.’yü aramak için çalışma başlattı.

DİNAR’DA YAKALANDI
Boşanmak üzere olduğu ve ayrı yaşadığı eşinin yanında gördüğü A.A.’yı bıçaklayarak olay yerinden kaçan Osman Ö. Afyonkarahisar’ın Dinar İlçesi’nde yakalandı. Sorgulanması için Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen Osman Ö. adam öldürmeye teşebbüs’ suçundan adliyeye sevk edildi.

Osman Ö. emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı