İkametten hırsızlıkta 6, motosiklet hırsızlığında 2 zanlı gözaltında - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İkametten hırsızlıkta 6, motosiklet hırsızlığında 2 zanlı gözaltında

İkametten hırsızlıkta 6, motosiklet hırsızlığında 2 zanlı gözaltında

Denizli Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri gerçekleştirdikleri operasyonlarla bir çok olayı aydınlattı. Operasyonlarda ikametlerden hırsızlık yaptıkları ileri sürülen 6 zanlı ile motosiklet çaldıkları belirlenen 2 kişi yakalandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Aralık 2017 Salı, 15:14

Denizli Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri, hırsızlara nefes aldırmıyor. Meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılması için özel çalışma yapan polis, çok sayıda operasyona imza attı, 8 zanlıyı gözaltına aldı.

İKAMETTEN HIRSIZLIKTAN GÖZALTI
Anafartalar, Asmalıevler, Kayıhan, Seydiköy ve Zeytinköy Mahallerinde meydana gelen hırsızlık olaylarının ardından şüphelilerin peşine düşen polis, şok baskınlar ile 6 zanlıyı gözaltına aldı. Zanlıların ikametlerinde yapılan aramalarda çaldıkları malzemeler de ele geçirildi.

MOTOSİKLET HIRSILARI DA KAÇAMADI
Polis, motosiklet hırsızlarını da kaçırmadı. Cumhuriyet, Karşıyaka ve Siteler Mahallelerinde meydana gelen 3 ayrı motosiklet hırsızlığı olayını aydınlatan polis, 2 zanlıyı gözaltına aldı. Motosikletler ise sahiplerine teslim edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı