Karısını bıçaklayan adam hırsızlık şüphelisi çıktı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Karısını bıçaklayan adam hırsızlık şüphelisi çıktı

Karısını bıçaklayan adam hırsızlık şüphelisi çıktı

Eşini bıçaklayıp kaçmaya çalışırken balkondan düşerek ağır yaralanan Ufuk A.nın hırsızlık şüphelisi olduğu ortaya çıktı. Ufuk A.nın Bağbaşı’ndaki bir marketten farklı zamanlarda 49 şişe içki çaldığı öne sürüldü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Ocak 2018 Cuma, 19:52

DENİZLİ (AA)
Denizli’nin Kervansaray Mahallesi’nde tartıştığı karısını bıçakla yaralayan şüpheli, ikinci kattaki evlerinin balkonundan kaçmaya çalışırken düşerek ağır yaralanmıştı.

Hastanede tedavisi süren UfukA.nın durumunun ciddiyetini koruduğu açıklanırken, bıçakladığı eşi Zübeyda A. tedavisinin ardından taburcu oldu. Zübeyde A’nın polise, eşiyle alkol aldığı için tartıştıklarını söylediği belirtildi.

HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ
Bir market sahibinin, iş yerinden hırsızlık yaptığı iddiasıyla Ufuk A’dan şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Hırsızlık anı da Bağbaşı Mahallesi’ndeki iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Görüntülerde farklı tarihlerde markete gelen Ufuk A. müşteri gibi içeride dolaştıktan sonra alkol satışı yapılan reyondan bir şişe alıp ceketinin içine saklaması ve ardından iş yerinden çıkışı yer alıyor.

Ufuk A’nın marketten bin 400 lira değerinde 49 şişe alkolü çaldığı tespit edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı