Sözkesen Turnuvası'nın galibi İMO - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sözkesen Turnuvası’nın galibi İMO

Sözkesen Turnuvası’nın galibi İMO

İMO Denizli Şubesi tarafından, bu sene Merhum İş Adamı-İnşaat Mühendisi Osman Nuri Sözkesen anısına düzenlenen futbol turnuvasının galibi, İMO Denizli Şubesi oldu.

/ DENİZLİHABER / 1 Temmuz 2010 Perşembe, 17:32

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Denizli Şubesi tarafından, bu sene 21. Kez düzenlenen, Meslek Odaları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası tamamlandı. Bu sene, Merhum Denizlili İş Adamı-İnşaat Mühendisi Osman Nuri Sözkesen’in anısına düzenlenen turnuva, 24 Mayıs’ta başlamıştı. TMMOB üyesi 11 meslek odasının katıldığı geleneksel halı saha futbol turnuvası, 30 Haziran’ da oynanan final maçı ile sona erdi. 6 hafta süren ve çekişmeli maçlara sahne olan turnuvanın son gününde, 3’üncülük-4’üncülük maçı ile final karşılaşması oynandı. Dün, saat 19.00’da başlayan ilk maçta, Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi, rakipleri olan Mimarlar Odası Denizli Şubesi’ni 6-2 yenerek 3’üncülüğü elde etti. 75. Yıl Berkay Halı Sahası’nda oynanan ve saat 20.00’de başlayan final mücadelesinde ise İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi, diğer finalist Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi’ni 4-2 yenerek, bu sene de şampiyonluk unvanını başka takıma bırakmadı.

Turnuvanın ödül törenine, Merhum İş Adamı Osman Nuri Sözkesen’in kurduğu Funika Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talabi de katıldı. Talabi, şampiyon takımın oyuncularına madalyalarını taktı ve takımlara hediyeler verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı