250 Muharip Gazi Denizli’de buluşacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

250 Muharip Gazi Denizli’de buluşacak

250 Muharip Gazi Denizli’de buluşacak

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şubesi, Meclis Toplantısı’nın Denizli’de yapılacağını duyurdu. Meclis Toplantısı için Denizli’ye gelecek olan 250 gazi, Milli Mücadele Yürüyüşü’ne de katı-lacak.

/ DENİZLİHABER / 10 Mayıs 2013 Cuma, 16:50

Türkiye Muharip Gaziler Derneği, tüm şube başkanlarının katılımıyla gerçekleştirdiği Meclis Toplantısını Denizli’de yapacak. Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkanı Hamdi Helvacılar, her yıl Mayıs ve Kasım aylarında yaptıkları Meclis Toplantısına ev sahipliği yapmaktan onur duyduğunu belirtti.

Helvacılar, “Genel merkezimiz ve Şube Başkanlıkları düzeyinde Türkiye’nin farklı bölge ve şehir-lerinden 200 – 250 kişilik Muharip Gazi ve ailelerini Denizlimizde misafir edeceğiz. Bu güzel vatanımız uğruna devletimizin görev verdiği zamanlarda çekinmeden savaş meydanlarında göğsünü düşmana siper eden Muharip Gazi ve ailelerini Denizlimizde misafir etmek bizim için onur ve şereftir. Denizli halkımızdan bu önemli haftada gereken dostluk, ilgi ve misafirperverliklerini göstereceklerine inancımız tamdır” dedi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Meclis Toplantısı’nın 14-18 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olması nedeniyle Denizli’ye gelecek olan 250 Muharip Gazi ve yakınlarının, 15 Mayıs Denizli Milli Mü-cadele Günü etkinliklerine de katılacağını açıklayan Helvacılar, tüm Denizli halkını yürüyüşe davet etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı