AK Partili Özkan karanfil dağıttı destek istedi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Partili Özkan karanfil dağıttı destek istedi

AK Partili Özkan karanfil dağıttı destek istedi

AK Parti Denizli milletvekili adayı Cahit Özkan, Çamlık Caddesi’nde ziyaretler gerçekleştirdi, karanfil dağıtıp 1 Kasım seçimleri için destek istedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Ekim 2015 Çarşamba, 13:45

Seçim çalışmaları kapsamında Çamlık Caddesi’nde esnafı ziyaret eden AK Parti milletvekili adayı Cahit Özkan, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Program ve projelerini anlatan Özkan, “Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Gençlerimizin sorunlarını dinleyerek nasıl bir Türkiye istediklerini soruyoruz. Aldığımız geri dönüşler beni memnun ediyor. Sadece gençlerimizle değil buralarda işletme sahibi olan vatandaşlarımızla da konuşuyoruz. Herkesin ortak fikri, ‘7 Haziran seçimleri sonrasındaki siyasi kaos 1 Kasım sonrasında olmasın.’ istikrar ve huzur isteyen vatandaşlarımız AK Parti’nin tekrar tek başına iktidarda olması gerektiğini bizlere söylüyor. Milletimiz koalisyon istemiyor. Milletimiz 13 yıldır olduğu gibi refah ve huzur istiyor” dedi.

En gerçekçi seçim beyannamesini AK Parti’nin hazırladığını savunan Özkan, “Vatandaşlarımız şunu çok iyi biliyor. AK Parti bu zamana kadar ne söz verdiyse hepsini yerine getirdi. Beyannamemiz, halkımız tarafından ilgiyle takip ediliyor. Biz verdiğimiz sözlerin sonuna kadar arkasındayız. Vatandaşlarımıza şunun da garantisini veriyoruz. Seçim beyannamemiz hükümet programı olacak. Gençlerimiz için esnafımız için ne sunduysak hepsini hayata geçireceğiz. Biz her gittiğimiz yerde açık yüreklilikle söylüyoruz. En gerçekçi, en akla yatkın seçim beyannamesini biz hazırladık” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı