Yurt dışı oylarıyla güldü başarıyı çalışmaya bağladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yurt dışı oylarıyla güldü başarıyı çalışmaya bağladı

Yurt dışı oylarıyla güldü  başarıyı çalışmaya bağladı

Denizli’de yurt dışı oylarının hesaplanmasıyla AK Parti’nin 4. milletvekili olan Cahit Özkan, teşekkür ziyaretleri kapsamında Çardak İlçesi’ne gitti. AK Partili Özkan, yurt dışındaki gayretlerin netice verdiğini söyledi. 

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Kasım 2015 Salı, 16:39

Ferah IŞIK/ DENİZLİ, (DHA)

AK Parti’nin yurt dışı oylarıyla Denizli’den Parlamento’ya gönderdiği 4’üncü milletvekili Cahit Özkan, ilçelere teşekkür ziyaretlerine çıktı. Çardak’a giden AK Partili Özkan, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yurt dışındaki gayretlerin netice verdiğini söyleyen AK Partili Özkan, “Seçim sonuçları 1 Kasım öncesi netleşmişti. Sadece yurt dışı değil, Denizli genelindeki oylarımız da bizim durumumuzu netleştirmişti. Yurt dışı oyları, Allah’a şükür bizi Cumhuriyet Halk Partisi’nin Denizli’de 8-9 bin civarında önüne geçirdi. Bize ekstra oy geldi. Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynayan ve Türkiye için katma değer oluşturan yurt dışındaki hemşerilerimizin oy kullanmasını temin etmek ve onlarında milli iradeye katkı sağlamalarını sağlamak üzere hükümetimiz büyük gayret içinde olmuştur. Allah’a şükür bu gayretlerimiz netice vermiştir. Yurt dışında yaşayan ne kadar Türk vatandaşımız varsa, onların oy kullanmalarını sağlamakta yine hükümetimiz döneminde gerçekleşmiştir. Sonuçtan elbette memnunuz. Pazar akşamı ortaya çıkan milli irade bütün milletimiz tarafından teveccüh görmüştür” dedi.

 

Yorumlar

fikret   -  Bağlantı 8 Kasım 2015, 15:23

cahit kardesim ben 40 sene oldu hollandada yasayali san tam 120 oy topladim calli civrilli hemsoladan

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı