REKLAMI GEÇ

Demir’e Adalet ve Aktepe’de yoğun ilgi

Demir’e Adalet ve Aktepe’de yoğun ilgi

Adil Demir önseçim çalışmalarını ilçe ve köylerle birlikte merkezde de sürdürüyor. Geçtiğimiz akşam Aktepe ve Adalet mahallelerinde kahve toplantıları yapan Demir e CHP’li üyeler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Mart 2015 Salı, 11:43

CHP de milletvekili önseçim tarihi yaklaştıkça aday adaylarından Adil Demir çalışma alanını genişleterek sürdürüyor. Köy ve ilçelerde yaklaşık bir aydır devam eden çalışmalarını il merkezindeki devam ettiriyor.

Geçen akşam Aktepe ve Adalet mahallelerinde düzenlenen kahve toplantılarına katılan Adil Demir, kalabalık partili grubu ve mahalle sakini vatandaşlara hitabetti. Özellikle parti üyesi vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Demir, buralarda yaptığı Konuşmalarda önseçim çalışmaları ve genel seçimler üzerine düşüncelerini anlattı.

7 Haziran genel seçimlerinin Türkiye için çok önemli bir dönemeç olacağını belirten Demir, partililerden ön seçimde verecekleri karar üzerine düşünmelerini istedi. Bu seçimlerde, Yeni Türkiye adıyla kurulmak istenen diktatörlüğün ya önünün açılacağı, ya da tarihin Çöp tenekesine gönderileceğini belirten Demir, “Bu nedenle sizin önseçimde belirleyeceğiniz vekil Adayları bu Sürecin ya Önünü kesecek ya da etkisiz kalacak. O nedenle meclise göndereceğiniz Takım’ı seçerken iki kere düşünmek zorundasınız” dedi.

CHP’de ön seçim 29 Mart tarihinde yapılacak. Ön seçimde belirlenecek olan 7 milletvekili, 7 Haziran seçimlerinde meclise gitmek için diğer partilerin adaylarıyla yarışacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

ADİL DEMİR KİMDİR?

SEÇİM OFİSİ İLETİŞİM

Adres: Sırakapılar Mahallesi Saltak Caddesi Umut Apt. No: 64 Kat:3/6  Merkezefendi / Denizli
Telefon: 0 532 4616250 - 0 533 5451000
Web: http://www.adildemir.com.tr

re_facebookre_twitterre_instegram

ADİL DEMİR’DEN MEKTUP VAR