REKLAMI GEÇ

Acıpayam’da taciz iddiası

Acıpayam’da taciz iddiası

Acıpayam’da bir kamu kurumunda stajyer olarak çalışan bir kız öğrenci, aynı kurumda çalışan bir erkek memurun kendisini taciz ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. Taciz iddiasının ardından adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Mayıs 2016 Salı, 13:00

İddiaya göre, Acıpayam’ı karıştıran taciz olayı yaklaşık 1.5 ay önce yaşandı. Bir kamu kurumunda stajyer olarak çalışan kız öğrenci, aynı kurumda görev yapan bir erkek memurun kendisine fazla ilgi gösterdiği gerekçesiyle kurumunun değiştirilmesini istedi. Yaptığı başvuru kabul edilen öğrenci, bu kurumdan alınarak başka bir yerde görevlendirildi.

1.5 AY SONRA ŞİKAYETÇİ OLDU
Stajyer öğrenci, kurumunun değiştirilmesinden yaklaşık 1.5 ay sonra Acıpayam Emniyet Müdürlüğü’ne giderek, erkek memurdan şikayetçi oldu. Memurun kendisini taciz ettiğini öne süren öğrencinin şikayetinin ardından adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Tacizin gerçekleştiğinin öne sürüldüğü kurum konuyu araştırması için müfettiş görevlendirdi. Taciz iddiasıyla ilgili soruşturma sürüyor.

İFADESİ ALINDI, SERBEST BIRAKILDI
Stajyer öğrencinin kendisini dudağından öpmeye çalıştığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunduğu memur, Acıpayam Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

(Kaynak: Acıpayamgazetesi.com)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı