Oğuz, Acıpayam’daki skandal torpil listesini değerlendirdi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Oğuz, Acıpayam’daki skandal torpil listesini değerlendirdi

Oğuz, Acıpayam’daki skandal torpil listesini değerlendirdi

Acıpayam’da okullara atanacak müdür yardımcılarının listesinin sınav yapılmadan önce sosyal medyada paylaşıldığı iddiası üzerine Milli Eğitim Müdürlüğü inceleme başlattı. Müdür Mahmut Oğuz, “Müfettişler olayı araştırıyor” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Nisan 2018 Cumartesi, 17:04

DENİZLİ (AA)
Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Acıpayam’da temmuz ayında atanacak okul müdür yardımcılarının listesinin WhatsApp grubuna atıldığı iddiasıyla ilgili açıklama yaptı, listeyi kimin hazırlayıp, gruba kimin gönderdiğinin belli olmadığını ifade etti.

Olayla ilgili inceleme başlatıldığını bildiren Oğuz, “İl Milli Eğitim Müdürü olarak mülakatı yapacak komisyonda kimlerin olacağını bilmiyorum. Sınav komisyonunun dışında böyle bir liste hazırlanması mümkün değil. Okullara yapılacak atama ile paylaşılan bu liste aynı olursa o zaman böyle bir sıkıntının olduğu ortaya çıkar. Müfettişler olayı araştırıyor” diye konuştu.

Acıpayam’da, MEB’e bağlı okul müdürlerinin yer aldığı belirtilen “okul müdürleri” WhatApp grubuna İlçe Milli Eğitim Müdürünün, temmuz ayında atanması beklenen ancak henüz sınavı yapılmamış okul müdür yardımcılarının yer aldığı bir listeyi paylaştığı öne sürülmüştü.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı