Buldan’da protokol Kovid-19 denetiminde - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Buldan’da protokol Kovid-19 denetiminde

Buldan’da protokol Kovid-19 denetiminde

Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Şevik ve daire amirleri Kovid-19 salgını kapsamında ilçe genelinde maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Eylül 2020 Perşembe, 16:04

İçişleri Bakanlığı’nın Kovid-19 genelgesi uyarınca, “Sağlık İçin Hepimiz İçin Denetim” sloganıyla vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla Buldan’da denetimler gerçekleştirildi.

Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi Dr. Yumay Çabuş ile daire amirleri, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti, maske ve sosyal mesafe konularında uyarılarda bulundu.

İlçe salgın sürecinde alınan tedbirler ve uygulanan denetimlerle ilgili değerlendirmede bulunan Kaymakam Sarı, ilçe genelinde yoğun bir denetim gerçekleştirildiğini, denetimlerin kararlılıkla devam ettiğini, denetimlerde özellikle vatandaşların yoğun olduğu yerler dikkate alınarak, marketler, pazar yerleri ve sosyal alanlara ağırlık verildiğini belirtti.

Belediye Başkanı Mustafa Şevik ise, Kovid-19 salgını ile mücadelede belediye olarak gerekli desteği verdiklerini belirterek, “Temizlik, fen işleri, park ve bahçeler ile zabıta müdürlüğü personellerimizden oluşturduğumuz ekiplerimiz, temizlik, hijyen ve maske denetimlerini de aralıksız sürdürüyor” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı