Şevik’ten sporculara 19 Mayıs hediyesi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Şevik’ten sporculara 19 Mayıs hediyesi

Şevik’ten sporculara 19 Mayıs hediyesi

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Spor ve Gençlik Bayramı nedeniyle ilçeyi başarıyla temsil eden genç sporculara bisiklet ve ayakkabı hediye etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Mayıs 2020 Cuma, 18:30

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde dereceye giren genç sporcuları ödüllendirdi.

Başkan Şevik, Okul Sporları Gençler Karate Grup Müsabakalarında Türkiye 5.si olan Osman Coşkun ve Ege Bölge Şampiyonası’nda 1. olarak Buldan’ı temsil eden Melisa Çiçeker’e bisiklet hediye etti

Bu yıl koronavirüs gölgesinde kutlanacak bayram için Başkan Şevik gençlerden biraz daha sabretmelerini ve evde kalmaları gerektiğini söylerken, “Ulusal Karate Turnuvalarında elde ettikleri derecelerle Buldan’ı en iyi şekilde temsil eden genç arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Korona virüsü nedeniyle uzun zamandan beri evlerinden çıkamayan gençlerimizin,19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası’nı kutlarım. Bu günler geçecek” dedi.

BULDAN BELEDİYESİ OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPIYORUZ
Buldan Belediye Başkanı Şevik gençlere evde kaldıkları sürede çok kitap okumalarını ve bol bol spor yapmalarını tavsiye etti.
Şevik “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak kalabilmesi ve kendilerini çok daha iyi yetiştirebilmelerinin yolu çok okumaktan ve spordan geçer. Bunun için siz değerli anne babalara büyük görev düşüyor. Çocuklarınızın daha çok kitap okumaları ve spor yapmalarını sağlayın. Onları teşvik edin. Bizde Buldan Belediyesi olarak bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmayı sürdüreceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı