Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’dan iyiyim mesajı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’dan iyiyim mesajı

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’dan iyiyim mesajı

Bir süre önce koronavirüse yakalanan ve evinde tedavisi süren Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’dan mesaj. Başkan Vural, sosyal medyadan takipçilerine seslendi, iyi olduğunu ifade etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Ekim 2020 Cuma, 16:55

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, yakın çalışma arkadaşlarından birinde korona çıkması üzerine 15 Ekim’de test yaptırmış, Başkan Vural’ın da test sonucu pozitif çıkmıştı.

O tarihten itibaren evinde karantinaya alınan ve tedavisi devam eden Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, sosyal medyadan paylaşım yaptı, takipçilerine iyi olduğunu bildirdi.

Başkan Vural mesajında, “Koronavirüs tedavim süresince, telefonla arayan, soran, mesaj gönderen, sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ileten ve dua eden herkesten Allah razı olsun. Karantina sürecinin sonuna geliyoruz. Hamt olsun iyiyim. Öncelikle eşim ve kızıma, sağlık çalışanlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Allah’ım mübarek cuma hürmetine tüm dertlilere deva hastalara şifa versin, Cumamız mübarek olsun” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı