Teröristlerle girilen çatışmada yaralanan Koyuncu baba evinde - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Teröristlerle girilen çatışmada yaralanan Koyuncu baba evinde

Teröristlerle girilen çatışmada yaralanan Koyuncu baba evinde

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde, PKK’lı teröristler ile güvenlik güçleri arasındaki çatışmada yaralanan Çivrilli uzman çavuş Sinan Koyuncu, hastanedeki tedavisinin tamamlanmasının ardından memleketine geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Ocak 2016 Salı, 10:41

Sur ilçesinde bölücü terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlar aralıksız devam ederken, zaman zaman teröristlerle sağlanan sıcak temastan üzücü haberler geliyor. Bunlardan birisini de Çivrilli Koyuncu Ailesi yaşadı.

Teröristlerle girilen çatışmada sol omzundan yaralanan 24 yaşındaki Uzman Çavuş Sinan Koyuncu, hastanedeki tedavisinin ardından baba ocağı Çivril’e geldi. Belediye Başkanı Gürcan Güven, yaralı askeri Tuğlu Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti.

Nişanlı olan ve sağlık durumu hızla iyiye giden uzman çavuş Koyuncu’ya geçmiş olsun dileklerini ileten Güven, “Vatanı ve milleti uğruna hainler ile mücadele eden bütün kahramanlarımıza Allah kolaylık versin” dedi.

denizli-civrilli-yarali-uzman-koyuncu-baba-ocaginda-ic

 

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı