REKLAMI GEÇ

Elektrik kesintisi var

Elektrik kesintisi var

Menderes EDAŞ Denizli İl Müdürlüğü’nün, kentin çeşitli noktalarında yapacağı şebeke bakım ve tesis çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yapılacak.

/ DENİZLİHABER / 29 Temmuz 2008 Salı, 00:00

Menderes EDAŞ Denizli İl Müdürlüğü ve Sistem İşletme Bakım Müdürlüğü’nce işletme, bakım, onarım ve şebeke tesisi çalışmaları nedeniyle programlı elektrik kesintileri yapılacak.

30-31 Temmuz ve 1 Ağustos günleri saat 09.00 ile 18.00 arasında Çınar Meydanı ile Suluköprü Kavşağı arasında kalan kısma ve Atalar Mahallesi 960, 954, 952, 962, 844 numaralı sokaklar ve bu sokaklara bağlı ara sokaklarda, Lise Caddesi’nin Çınar Meydanı ile 1328/ sokak girişine kadar olan kısmında elektrik kesintisi yapılacak.

Kesintiler, belirli aralıklarla yapılacak ve çalışmaların belirtilen saatten önce bitmesi halinde elektrik verilebilecek. Menderes EDAŞ İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; elektrikle çalışan cihazların devreden çıkarılması, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açmaları istendi. Aboneler, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi almak için 186 ALO ELEKTRİK ARIZA telefon hattına ya da 168 28 28 numaralı telefona başvurmaları gerekiyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı