REKLAMI GEÇ

İlk kez toplandılar

İlk kez toplandılar

Denizli Belediyesi Kent Konseyi Çalışma Komisyonları, ilk toplantılarını gerçekleştirdi.

/ DENİZLİHABER / 9 Ağustos 2008 Cumartesi, 00:00

Denizli Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu, 14 Temmuz 2008 tarihinde yaptığı toplantıda 2.Olağan Genel Kurul’da belirlenen komisyonlarına üyelik taleplerini değerlendirmiş ve konsey üyelerinin görev almak istedikleri komisyonlara üyelikleri, hiçbir değişiklik yapılmaksızın aynen kabul etmişti. Kent Konseyi’ne bağlı 8 komisyon ilk toplantılarını Denizli Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Şamil Çınar’ın başkanlığında yaptı.

Hafta başında başlayan ve günde 2 toplantı şeklinde gerçekleştirilen program sonunda, Kent Konseyi Çalışma Komisyonları ilk toplantılarını gerçekleştirmiş oldu. Komisyon üyelerine daha önce hazırlanan Taslak Komisyon Çalışmaları Yönergesi öneri olarak sunulurken, her komisyonun bununla ilgili öneri getirmesi istendi. Oluşturulacak Çalışma Komisyonları Yönergesi, komisyonların ve daha sonra oluşturulacak alt grupların daha sağlıklı ve verimli çalışabilmesini sağlamayı hedefliyor.

Tüm komisyonlar 1 sözcü,1 sözcü yardımcısı ve sekreterden oluşacak kendi yürütme kurullarını 2. toplantıda belirleme kararı aldı. Daha çok tanışma ve çalışma alanları üzerinde yapılan fikir alışverişlerinin sonrasında, komisyonların en kısa sürede işlerliğine kavuşabilmesi için Eylül ayı içerisinde 2. toplantıların yapılmasına karar verildi. Kent Konseyi Komisyonları ve Alt Çalışma Grupları’nın taslak yönergesine katkı koymak isteyen konsey üyeleri; taslak yönerge, komisyon üyeleri ve bir sonraki toplantı takvimi hakkındaki bilgileri www.denizli.bel.tr/kentkonseyi adresinden öğrenebilecekler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı