Devecioğlu’ndan iftara davet - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Devecioğlu’ndan iftara davet

Devecioğlu’ndan iftara davet

Kadir Gecesi vesilesiyle dayanışmanın, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin Honaz’da bir kez daha yaşanacağını söyleyen Başkan Adayı Devecioğlu, “Kadir Gecemizi idrak edeceğimiz bu cuma akşamı kuracağımız iftar soframıza tüm hemşerilerimizi bekliyorum‬” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Mayıs 2019 Perşembe, 12:23

Cumhur İttifakı AK Parti Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu hep beraber yaşadıklarını söyledi.

Kadir Gecesi’nde (31 Mayıs 2019 Cuma) Afşinbey Mahallesi’ndeki Honaz İlçe Otogarı önünde düzenleyecekleri iftara tüm hemşerilerini davet eden Devecioğlu, “Kadir Gecemizi idrak edeceğimiz bu mübarek günde, tüm hemşerilerimi kuracağımız iftar soframıza bekliyorum” dedi.

KADİR GECESİ’NİN BEREKETİNİ PAYLAŞALIM
Kadir Gecesi vesilesiyle tüm hemşerileriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacaklarını kaydeden Devecioğlu, “Honazımızın, Denizlimizin ve ülkemizin yarınları birlik, beraberlik ve kardeşlik ülküsü içerisinde var olacak. Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Sofralarımızdan bereket, camilerimizden ezan sesi eksik olmasın. Tüm hemşerilerimizi bu güzel gönül soframıza bekliyoruz. Kadir Gecesi’nin bereketini hep birlikte paylaşalım” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı