REKLAMI GEÇ

İyi Parti’nin teklif götürdüğü CHP’li meclis üyesi MHP’ye katıldı

İyi Parti’nin teklif götürdüğü CHP’li meclis üyesi MHP’ye katıldı

Seçimlere tek başına girme çabasındaki İyi Parti’nin Honaz’daki kaosu bitmiyor. Tanıtıldıktan 12 saat sonra adaylıktan çekilen Enver Kiraz’dan sonra, teklif götürülen CHP’li belediye meclisi üyesi Ramazan Aydın, istifa edip MHP’ye katıldı. CHP’nin Honaz meclisinde artık 5 üyesi var.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Ocak 2024 Cuma, 17:48

İyi Parti’nin Honaz’daki aday arayışı kabusa dönüyor. Enver Kiraz, parti içi sorunlara işaret edip aday gösterildikten 12 saat sonra adaylıktan çekildi. Honaz’da mevcut Belediye Başkanı Yüksel Kepenek CHP’den, Cumhur İttifakı adayı olarak Ali Semerci MHP’den aday olduğu Honaz’da Büyük Birlik Partisi’nden aday olan Turgut Devecioğlu yarışıyor. İyi Parti de bu yarışa katılmak istiyor.  Fakat istediğini bir türlü bulamıyor.

Adaylıktan çekilme hadisesi sonrası İyi Parti’nin CHP çatısı altında meclis üyesi olarak görev yapan Ramazan Aydın’a teklif götürdüğü biliniyordu. Aydın’ın tepkisi ise ilginç oldu. Teklifi hiç değerlendirmeyen Aydın, partisinden istifa ederek MHP’ye üye oldu. Üyeliği, MHP Honaz İlçe Başkanı Hüseyin Buran duyurdu, “Mevcut Honaz Belediye meclis üyesi Sayın Ramazan Aydın abimizin partimize üyeliği hayırlı olsun” dedi.

Bu istifa ile birlikte seçime kısa süre kala CHP’nin Honaz Belediye Meclisi’ndeki üye sayısı 5’e düştü.

Yorumlar

AydıN KILINÇ   -  Bağlantı 26 Ocak 2024, 19:45

Partiyi Satacakları Doldurdular Sahip Çıkacakları Disladilar Ve Sonuç Ortada

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı