JANDARMA VE POLİS TAYAKKUZDA - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

JANDARMA VE POLİS TAYAKKUZDA

JANDARMA VE POLİS TAYAKKUZDA

Honaz’ın Kocabaş Mahallesi’nde 1 kişinin öldüğü, 4 kişinin yaralandığı ve 5 evin kundaklandığı olayların güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarıldı. Kocabaş’a bir bölük jandarma ve çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, takviye olarak Muğla’dan komando timleri geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Ocak 2015 Pazartesi, 11:00

Kocabaş Mahallesi’nin Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki olayda, Y.K., evinin bahçesindeki demirleri çalmaya çalıştığını iddia ettiği İ.A.İ.’yi uyarmak için ruhsatlı tabancasıyla havaya iki el ateş etmiş, kendisine taş atarak karşılık vermesi üzerine silahını bir kez daha ateşlemiş ve İ.A.İ. göğsüne isabet eden kurşunla olay yerinde ölmüştü. Olayın ardından 5 ev ateşe verilmiş, güçlükle yatıştırılan olaylarda 4 kişi yaralanmıştı.

anons

1 BÖLÜK JANDARMA VE KOMANDOLAR GELDİ
Jandarma ve polisin müdahalesiyle olaylar kontrol altına alınırken, yeni olaylar çıkmaması için Kocabaş’ta güvenlik önlemleri artırıldı. Honaz İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine ilave olarakİl Jandarma Komutanlığı Kocabaş’a bir bölük asker sevk etti. Ayrıca Muğla’dan da takviye olarak komando timleri geldi.

Anons

Bu arada Denizli Emniyet Müdürlüğü de Kocabaş’a destek amaçlı polis ekipleri gönderdi. Cenazenin ardından güvenlik güçleri kademeli olarak önlemlerin seviyesini azaltmaya başladı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı