Yüklenici firma tüm çalışanlarını yıllık izne ayırdı… - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yüklenici firma tüm çalışanlarını yıllık izne ayırdı…

Yüklenici firma tüm çalışanlarını yıllık izne ayırdı…

Denizli’deki çevre yolu projesi, Honaz Tünelleri’ndeki çalışmalara izin molası verildi. Ege ile Akdeniz Bölgesi’ni birbirine bağlayacak 5200 metrelik tünellerin yaklaşık 3200 metrelik bölümü tamamlandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Ekim 2018 Çarşamba, 12:11

Pamukkale ve Antalya gibi iki önde gelen turizm merkezi arasındaki yolculuk süresini kısaltmak üzere başlatılan Denizli Çevre Yolu Projesi’ne mola verildi. Yaklaşık bir aydır tünellerde çalışma yapılmıyor. Yüklenici firmanın döviz kurlarındaki tutarsızlığı fırsat bilerek tüm işçilerini yıllık izne ayırdığı ileri sürüldü.

Konu ile ilgili bilgisine başvurduğumuz Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, tünellerdeki çalışmaların 15 Kasım’da tekrar başlayacağını söyledi. Başkan Devecioğlu, çalışmalarda aksama yok. Ovacık Köyü’ne kadar olan yolarda asfalt çalışmaları tamamlandı ve daha sonra firma işçilerini yıllık izne ayırdı. 5200 metrelik tünellerde yaklaşık olarak 3200 metreye gelindi. 15 Kasım’da yapım çalışmaları kaldığı yerden devam edecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı