REKLAMI GEÇ

16 yaşındaki kız kuaför olmak istiyorum diyerek evden kaçtı, sektördekiler seferber oldu

16 yaşındaki kız kuaför olmak istiyorum diyerek evden kaçtı, sektördekiler seferber oldu

Kale’nin Karaköy Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan 16 yaşındaki Nafiye Kılıçarslan, Cuma günü evde kimsenin olmadığı sırada kaçtı. Ailesi kayıp başvurusunda bulunurken, genç kızın kuaför olmak için evden kaçtığı iddiası kuaförleri harekete geçirdi. Oda Başkanı İdris Ağılönü, üyelerine sosyal medyadan çağrı yaptı, “Yanında çalıştıran ya da gören bilgi versin” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Temmuz 2020 Pazar, 15:51

Kale’nin Karaköy Mahallesi’nde yaşayan 16 yaşındaki Nafiye Kılıçarslan, öğle saatlerinde evde yalnız kalmasını fırsat bilerek, yanına eşya ve para almadan ayrıldı.

Birkaç saat sonra eve gelen ailesi kızlarının olmadığını fark edince durumu güvenlik güçlerine bildirdi, kayıp ihbarında bulundu.

Bir yandan ailesi, bir yandan da polis ve jandarma Nafiye’ye bulmak için harekete geçti.

Baba Mehmet Kılıçarslan, kızlarının “Beni aramayın ve sormayın” diye not bıraktığını belirtti. En son köy minibüsü ile Kale’ye giderken görüldüğünü anlatan baba Kılıçarslan, perişan olduklarını söyledi.

KUAFÖRLER SEFERBER OLDU
Nafiye Kılıçarslan’ın kuaför olmak için evden kaçtığı bilgisinin alınmasının ardından sektör temsilcileri harekete geçti. Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı İdris Ağılönü, Nafiye’nin bulunması için sosyal medya hesabından çağrı yaptı.

Ağılönü, “Sayın üyelerimiz, kızımızın Nafiye Kılıçaslan 16 yaşında ve Kale’nin Karaköy Mahallesi’nde ikamet ediyor. Bu kızımız, ailesinin izni olmadan 10 Temmuz Cuma günü ‘Denizli’de kuaför olmak istiyorum’ diyerek evden kaçmıştır. Merak ve endişe içinde ailesi Polisle birlikte her yerde kızı aramaktadır. Bu kızımızı yanında çalıştıran ya da gören duyan olursa bana ulaşsın” paylaşımı yaptı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı