REKLAMI GEÇ

Kale altında FETÖ-PKK hücresi

Kale altında FETÖ-PKK hücresi

Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, FETÖ/PDY ve PKK mücadelesine ilginç bir yöntemle katıldı. Bayraktepe’pe yapılan kalenin altında cezaevi hücreleri oluşturan Hayla, FETÖ ve PKK’lıları temsilen mankenleri cezaevine kapattı. Hayla bununla da yetinmedi, şartları daha da kötü hale getirmek için oyuncak fare ve böcekleri de hücreye koydu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Kasım 2016 Cumartesi, 15:45

Türkiye 15 Temmuz’dan itibaren FETÖ/PDY ile ciddi bir mücadeleye girişti. Birbiri ardına yapılan operasyonlar ile binlerce kişi FETÖ suçlamasıyla gözaltına alındı, tutuklandı.

denizli-kale-feto-pkk-cezaevi-2

AK PARTİLİ BAŞKANIN CEZAEVİ
Kale’nin AK Partili Belediye Başkanı Erkan Hayla da bu mücadeleye farklı bir düşünceyle katıldı. Bir süre önce ilçenin Bayraktepe bölgesinde yapılan kalenin bodrum katında cezaevi hücreleri oluşturan Hayla, FETÖ/PDY ve PKK’dan tutuklananları temsilen hazırlanan mankenleri de cezaevine kapattı.

Mankenlere uzun sakal ve bıyıklar ilave ettiren Hayla, kadın mahkumları da unutmamış. Cezaevi koşullarını ağırlaştırmak için de fare ve böcek oyuncaklarını kullanan Hayla, temsili cezaevi ile terör örgütlerinin üyelerine mesaj vermek istediğini kaydetti.

denizli-kale-feto-pkk-cezaevi-1

“ÖRGÜT ÜYELERİNE MESAJ VERİYORUZ”
Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, “Ülkemize, bayrağımıza, birlik ve dirliğimize kim göz diktiyse bizim hapishanede yeri var. FETÖ ve PKK mensupları burada yer alıyor. Temsili hapishanemizde, terör örgütlerine mesaj veriyoruz. Teröristlerin gittikleri yolun, yol olmadığını, sonlarının böyle olacağını gösteriyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı