Emniyet Müdürü Demir Kale'yi ziyaret etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Emniyet Müdürü Demir Kale’yi ziyaret etti

Emniyet Müdürü Demir Kale’yi ziyaret etti

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir Kale’yi ziyaret etti. Kale’nin turizm yol güzergahında olmasından dolayı trafiğin yoğunlaştığını belirten Demir, trafik kurallarına uyulduğundan dolayı memnun olduğunu ifade etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Eylül 2018 Perşembe, 12:40

DENİZLİ (AA) – Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Kale ilçesine ziyarette bulundu.

İlçe Emniyet Amirliğinde Kaymakam Murat Güneş ve Emniyet Amiri Murat Baştürk tarafından karşılanan Demir, ilçedeki asayiş ve trafik işleyişi hakkında bilgi aldı.

Demir, Kale’nin huzurlu bir ilçe olduğunu belirterek, emniyet ekiplerinin huzur ve güven ortamının tesisinde vatandaşlarla birlikte çalışarak bunu gerçekleştirdiğini ifade etti.

Vatandaşların bulundukları ortamda gördükleri olumsuzlukları polisle paylaşmasının önemine dikkat çeken Demir, “İlçemizin turizm yol güzergahında olmasından dolayı trafik yoğunluğu yaşanıyor. Vatandaşlarımızın güvenliği için denetimlerini sıklaştıran ekiplerimizin trafik kurallarına uyulduğunu görmesi memnuniyet verici” diye konuştu.

İlçe protokolü ile muhtarların da hazır bulunduğu ziyarette Kaymakam Güneş, İl Emniyet Müdürü Demir’e zeybek başlığı ile körüklü çizme hediye etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı