REKLAMI GEÇ

Öğrencilerden Yarımca’ya vefa

Öğrencilerden Yarımca’ya vefa

Kale eski Belediye Başkanı İsmail Yarımca, açılması için yoğun çaba harcadığı Pamukkale Üniversitesi Kale Meslek Yüksekokulu’nun öğrencileri tarafından unutulmadı. Mezun olacak öğrenciler, eski başkan ile kahvaltıda bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Haziran 2014 Cuma, 10:28

Bir dinlenme tesisinde verilen kahvaltıya katılan Yarımca,Kale Meslek Yüksekokulu öğrencilerininjestiyle hayli duygulandı. Öğrencilere teşekkür eden Yarımca, “Belediye başkanlığımız döneminde eğitime ayrı bir önem verdik. Memleketlerinden ilçemize okumaya gelmiş gençlerimize kucak açarak hem ana, hem de baba olduk. Eğitim söz konusu olduğunda hiçbir şekilde ‘hayır’ kelimesini kullanmadık. Seçimlerin ardından Denizli’de yaşamam,öğrencilerimizi ve dostlarımızı unutturmadı” dedi.

Mezun olacak öğrenciler de Yarımca’nın eğitime sağladığı desteği unutmadıklarını ifade ederek, “Biz İsmail Yarımca’yı belediye başkanı olarak değil, “Sabır İsmail” olarak seviyoruz. Ailelerimiz bizi Kale’ye bıraktıklarında hiçbir şekilde gözleri arkada kalmadı. Kale’den mezun olduktan sonra İsmail Yarımca’nın sevgisini, şefkatini, misafirperverliğini, yardımseverliğini asla unutmayacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı