REKLAMI GEÇ

Bilgi Evi öğrencileri piknikte

Bilgi Evi öğrencileri piknikte

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının sonunda bünyesinde hizmet veren 10 Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencilerini piknikte ağırladı. Animasyon ve geleneksel oyunlar eşliğinde doyasıya eğlenen çocuklar yılın yorgunluğunu atma fırsatı yakaladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Mayıs 2016 Cuma, 14:25

Denizli Büyükşehir Belediyesi, bünyesindeki 10 Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nde eğitim alan öğrenciler için piknik düzenledi. 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı sonunda öğrencilerin güzel vakit geçirip, yılsonu yorgunluğunu atması için düzenlenen program Cankurtaran Mesire Alanı’nda yapıldı.

denizli-bilgi-evi-piknik-duzenledi-3

Organizasyona, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Bilgi Evi ve Kurs Merkezleri öğretmenleri ile yaklaşık 2200 öğrenci katıldı.

Animasyon ekibinin birbirinden güzel oyun ve gösterileriyle renk kattığı organizasyonda, çocuklar çuval yarışı, ip atlama gibi geleneksel oyunlar oynadı. Gün boyu eğlenip stres atan çocuklar yılın yorgunluğunu üzerlerinden atma imkanı buldu.

HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bilgi Evi ve Kurs Merkezlerinin 2015-2016 eğitim-öğretim yılını da başarılı bir şekilde tamamladığını ifade ederek, “Çocuklarımız yıl boyunca çalıştılar. Büyükşehir Belediyesi olarak yıl sonunda çocuklarımızın bir nebze olsun yorgunluğunu atabilmeleri için böyle bir etkinlik düzenledik” dedi.

denizli-bilgi-evi-piknik-duzenledi-1

Bu yıl 5’incisini düzenledikleri Türkiye’nin en büyük çocuk şenliğinde on binlerce çocuğun gönüllerince eğlendiğini anlatan Başkan Zolan, “Çocuklarımızın eğitimlerinin yanında sosyalleşmiş mutlu bireyler olmaları için de çalışıyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların yüzü güldü mü bizler de gülüyoruz. Tüm çocuklarımıza şimdiden iyi tatiller diliyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Haziran 2024 Salı 24 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 23 41Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 40Sıcak