REKLAMI GEÇ

Büyükşehir ekipleri yeni yılda da nöbette

Büyükşehir ekipleri yeni yılda da nöbette

Denizlililerden gelebilecek taleplere cevap verebilmek için 24 saat hazır bekleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri yılbaşına da görevleri başında girdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Ocak 2017 Pazar, 19:32

Denizli Büyükşehir Belediyesinin nöbetçi ekipleri yılbaşında da görevleri başında hazır bekledi. 31 Aralık’tan başlayarak teyakkuzda bekleyen Büyükşehir Belediyesi nöbetçi birimleri, Denizli halkının rahat ve huzur içerisinde yeni yıl tatilini geçirmeleri için yılbaşına görevleri başında girdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, meydana gelebilecek yangın ve trafik kazası gibi olaylar için kent genelindeki 52 noktada nöbet tuttu. Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, yeni yıl tatili boyunca gelen ihbarlara anında cevap vererek vatandaşların imdadına koştu.

EKİPLER ANINDA YÖNLENDİRİLİYOR
Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığının nöbetçi ekipleri de görevleri başında bulunurken, yeni yıl tatili boyunca vatandaşların huzur, güven ve rahatı için denetimlerini sürdürdü. DESKİ ekipleri ise meydana gelebilecek arızalara müdahale için nöbetçi ekiplerini hazırda bekletirken, ALO 185 arıza hattına gelen ihbarlara karşı nöbetçi birimler anında yönlendirildi.

“TEDBİR ALIYORUZ”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Yeni yıl tatilinde çalışan nöbetçi arkadaşlarımız, halkımızın huzur, güven ve rahatı için çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah arkadaşlarımıza ihtiyaç olacak durumlar yaşanmaz ancak bizler Büyükşehir Belediyesi olarak halkımız için tedbir alıyoruz. Yılbaşında fedakarca çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyor, halkımızın yeni yılını bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 24 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 25 42Sıcak