REKLAMI GEÇ

Ak Vadi, Koray Avcı ile coştu

Ak Vadi, Koray Avcı ile coştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Ak Vadi Festivali sürüyor. Dev oyun parkı, tiyatro, halk dansları, bando ve animasyon gösterileri ile birçok etkinliğe ev sahipliği yapan festival ikinci gününde de on binleri buluşturdu. Festivalin ikinci gününde sahne alan Koray Avcı, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Eylül 2017 Pazar, 13:24

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl ilkini düzenlediği Ak Vadi Festivali ikinci gününde de vatandaşların akınına uğradı.

Ege’nin en büyük parkı Ak Vadi’de düzenlenen festival 13.00’den itibaren kapılarını açarken, düzenlenen etkinlikleri ile göz doldurdu. 7’den 70’e her kesime hitap eden festivalde ücretsiz kurulan dev oyun parkına çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Dev oyun parkı, tiyatro, halk dansları, bando ve animasyon gösterilerinin yapıldığı festivalde çok sayıda esnafta stant açarak vatandaşlara hizmet verdi.

Gün boyu kendileri için sunulan etkinliklerle keyifli bir hafta sonu geçiren Denizlililer özellikle ateş gösterisine yoğun ilgi gösterdi. Ateş üfleme, yutma hareketleriyle izleyenleri kendine hayran bırakan ateş gösterisinin ardından konser alanında sahneye Koray Avcı çıktı.

Gece yarısına kadar süren konserde birbirinden güzel şarkılarını Denizlililer için söyleyen ünlü sanatçı Koray Avcı, izleyenlere unutulmaz zaman geçirtti.

“DENİZLİ’DE HERKES BİRİNCİ SINIF İNSANDIR”
Gecenin sonunda sahneye davet edilen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Koray Avcı ve ekibine teşekkür etti.

Uzun yıllar önce Ak Vadi Parkı’ndan şehrin kanalizasyon atıklarının geçtiğini belirten Başkan Zolan, “O pis suların içinde çocuklar oynardı. Zaman zaman o çocuklar o suda boğulurdu. Maalesef insanlarımız burada ikinci sınıf muamelesi görüyordu. Biz dedik ki, Denizli’de herkes birinci sınıf insandır. Herkes en iyi ve en güzeline layıktır, dedik ve bu parkımızı yaptık” dedi.

Ak Vadi Festivali’nin bu yıl ilkini düzenlediklerini kaydeden Başkan Zolan, “Ben Ak Vadi’ye emek veren başta Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci Bey’e ve bugün buraya gelen değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

FİNALDE GRUP 84 SAHNEDE OLACAK
Gündüz 13.00’de başlayan ve birçok standın açılıp etkinliklerin düzenlendiği festivalin son gününde Grup 84 sahne alacak. Ak Vadi Parkı’na ulaşım için 2 ayrı noktadan ücretsiz servis kaldırılıyor. 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı ve Denizli Polis Evi karşısından kalkan servisler saat 13.00’den itibaren hizmet veriyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Temmuz 2024 Pazartesi 27 42Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 27 42Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 25 39Sıcak
26 Temmuz 2024 Cuma 25 38Sıcak