REKLAMI GEÇ

Ulaşımda hizmet içi eğitim

Ulaşımda hizmet içi eğitim

Denizli Belediyesi’nde, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personeline, hizmet içi eğitim semineri verildi.

/ DENİZLİHABER / 29 Ocak 2014 Çarşamba, 15:47

Trafik Eğitim Parkı Eğitim Salonlarındaki seminer, Denizli Belediyesi Kalite Yönetim Temsilcisi Aydemir Akyürek tarafından sunuldu.

Seminerde personel, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, sistemin ulaşım hizmetlerindeki uygulamaları, gelecekte kentsel ulaşım hizmetlerinin nasıl olacağı, daha kaliteli, hizmet verebilme, kalite yönetim sisteminin uygulanması ile müdürlüğün vatandaşlara sunduğu hizmetlere olan etkileri konularında eğitim aldı.
denizli-belediye-trafik-egitimi-ic-1

Yine Denizli Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Temsilcisi İbrahim İlksöz, OHSAS kapsamında iş sağlığı ve güvenliği temel kavramları, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu hakkında bilgilendirme, kanun kapsamında personele düşen sorumluluklar, risk analizleri ve iş güvenliğinde uygulamaya yönelik temel bilgileri sundu. Müdürlük personeli eğitim alırken aileleri de Trafik Eğitim Parkı’nda çeşitli etkinliklere katıldı. Personel eşleri de ”Ev Sağlığı ve Güvenliği” konulu bilgilendirme toplantısına katıldı.

Ulaşım Hizmetleri Müdürü Süleyman Erdoğan, ”Denizli Belediyesi’nin misyonu çerçevesinde Sağlıklı ve sürekli gelişen bir kentte; çağdaş kentsel dönüşümleri, güçlenen altyapısı, artan sosyal refah seviyesi ve önce insan anlayışıyla vatandaşlarımıza yüksek bir yaşam kalitesi sunmak için personellerimize sürekli eğitim vermekteyiz. Böylece hem personel içi motivasyonun artması hem de işyerinde oluşabilecek kazaların önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Ayrıca bu eğitimler ile vatandaşlarımıza üstün hizmet gayreti ve bilinci ile hareket eden personellerimiz , kendilerine gerekli olan tüm bilgileri daima taze tutma şansı bulmaktadır” dedi.
denizli-belediye-trafik-egitimi-ic

MİNİK ULAŞIMCILAR TRAFİK EĞİTİMİ ALDI
Seminer sadece personel ve eşleriyle sınırlı kalmadı. Çocuklara da sınıflarda trafikte uyulması gereken kurallar çizgi film olarak aktarıldı. Trafik kurallarını öğrenen çocuklar çok eğlendi. Sınıflardaki eğitimlerin ardından minyatür bir şehir gibi tasarlanmış olan Trafik Eğitim Parkı’nda karşıdan karşıya geçme kuralları ve çocukların trafikte nasıl davranması gerektiği uygulamalı olarak anlatıldı. Daha sonra çocuklar akülü araçlara binerek eğlenceli vakit geçirdi. Çocuklar akülü araçlarla trafikte anne ve babalarına örnek oldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Mayıs 2024 Perşembe 19 31Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
24 Mayıs 2024 Cuma 15 28Parçalı Bulutlu
25 Mayıs 2024 Cumartesi 14 29Parçalı Bulutlu
26 Mayıs 2024 Pazar 16 32Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
27 Mayıs 2024 Pazartesi 15 26Gökgürültülü Sağanak Yağışlı