REKLAMI GEÇ

Protokol ile vatandaş Çınar’da bayramlaştı

Protokol ile vatandaş Çınar’da bayramlaştı

Denizli protokolü, Delikliçınar Meydanı’nda halkla bayramlaştı. Bayramlaşmaya daire müdürleri ve belediye başkanları da katıldı.

Engin Ünal / DENİZLİHABER / 4 Ekim 2014 Cumartesi, 18:37

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Vali Şükrü Kocatepe, AK Parti Denizli milletvekilleri Mehmet Yüksel, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Delikliçınar Meydanı’ndaki törende vatandaşlar, bazı ilçelerin belediye başkanları ve daire müdürleri ile bayramlaştı.

ZEYBEKCİ’DEN DEĞERLENDİRME
Bu arada, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, gazetecilerin enflasyon ve uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch’in Türkiye’nin notuna ilişkin sorusunu yanıtladı. Zeybekci , “Türkiye’nin gerçekleri zaten Türkiye’nin kredi derecelendirilmesi bunun çok daha üzerinde olması gerektiğini gösterir” dedi.

Türkiye’nin sağlam bir şekilde yoluna devam edeceğini söyleyen Bakan Zeybekci, “Bizim için yapılan eksi veya artı yorumlar uluslararası piyasalarda bir anlam ifade ediyor ama biz yolumuza bakacağız. Ülkemizi daha çok kalkındırmaya, daha çok yatırıma, ihracata, tabi ki enflasyonla mücadelede biz üretimi artırarak, mal arzını artırarak enflasyonla mücadele yolunda yolumuza devam edeceğiz. Türkiyemizin hak etmediği bir noktada olduğunu hep düşünüyoruz, inşallah daha iyi olacak” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
26 Temmuz 2024 Cuma 21 34Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 20 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 22 37Sıcak
29 Temmuz 2024 Pazartesi 25 38Sıcak
30 Temmuz 2024 Salı 25 39Sıcak