REKLAMI GEÇ

Forum Çamlık’ta Rekor Denemesi

Forum Çamlık’ta Rekor Denemesi

Forum Çamlık, dünyanın en ünlü serisi ‘Star Wars’un Disney Channel’da gösterime girecek yepyeni çizgi filmi ‘Star Wars Asiler’ için özel bir lansman aktivitesi düzenliyor. ‘Star Wars Asiler’in dünya lansmanı kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikte ayrıca 7’den 77’ye tüm Star Wars hayranları, aynı anda “Işın Kılıcı Sallama” kategorisinde dünya rekoru kırmaya çalışacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Eylül 2014 Cuma, 15:18

Forum Çamlık, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekecek özel bir etkinliğe imza atıyor. Star Wars Asiler’in Dünya Lansmanı kapsamında, 20 Eylül Cumartesi günü, Forum Çamlık’la birlikte Forum Mersin, Forum Bornova (İzmir), Forum Trabzon, Forum Aydın, Forum İstanbul, Forum Kayseri, Forum Gaziantep ve Gordion AVM’de (Ankara) eş zamanlı etkinlikler düzenleniyor.

Etkinliklerde Star Wars hayranları hep birlikte Senkronize Işın Kılıcı Sallama rekorunu kırmaya çalışarak, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi hedefleyecek. Daha sonra ise Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümünün Türkiye’deki ilk gösterimi yapılacak.

Özel gösterime bilet kazanın…
Star Wars Asiler’in özel gösterimine katılmak için ziyaretçilerin tek yapması gereken, 17 Eylül’e kadar Forum Çamlık içindeki mağazalardan 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekilişe katılmak. Çekilişte özel gösterim bileti kazananalar, Türkiye’de ilk defa gösterimi yapılacak olan Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümünü izleme şansı elde edecek.

Star Wars yeni kuşaklarla tanışıyor…
Star Wars’un efsanevi dünyasını yeni kuşaklarla tanıştırma hedefiyle hazırlanan seride; İmparatorluk kuvvetleri uzak bir gezegeni işgal etmiş ve geride kalan Jedi savaşçılarını yakalamaya çalışırken, kendilerini ‘Asiler’ olarak adlandıran zeki ve becerikli bir ekibin, Hayalet isimli gemileriyle İmparatorluk’a karşı verdiği mücadele ele alınıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
26 Temmuz 2024 Cuma 21 34Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 20 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 22 37Sıcak
29 Temmuz 2024 Pazartesi 25 38Sıcak
30 Temmuz 2024 Salı 25 39Sıcak