REKLAMI GEÇ

Kahraman itfaiyecileri ziyaret eden Başkan Zolan: “Sizlerle gurur duyduk”

Kahraman itfaiyecileri ziyaret eden Başkan Zolan: “Sizlerle gurur duyduk”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, geçtiğimiz günlerde Sarayköy’de toprak altında kalan işçiyi kurtaran Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri’ni ziyaret etti. Başkan Zolan, “Sizlerle bir kez daha gurur duyduk” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Haziran 2017 Cumartesi, 15:00

Geçtiğimiz günlerde Saraköy’de meydana gelen toprak kayması sonucunda toprak altında kalan işçiyi kurtaran itfaiyecileri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ziyaret etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sarayköy İtfaiye Hizmet Binasında yapılan ziyarette Başkan Osman Zolan, kaza ve kurtarma çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ekipte bulunan bütün itfaiye personelini tek tek tebrik eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, göstermiş oldukları başarıdan dolayı gurur duyduğunu söyledi.

‘GAYRETİNİZDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM’
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Sizlerle bir kez daha gurur duyduk. Göstermiş olduğunuz kahramanlık hepimizi mutlu etti. Kurtarma anında dikkatli ve titiz davranarak zamanla yarıştınız. Bir vatandaşımızın hayata tutunmasına vesile oldunuz. Hepinizi gayretinizden dolayı tebrik ediyorum. Bir canın hayata tutunmasını sağlayarak bekli de bir ailenin hayata tutunmasını sağladınız. Belki de bir babayı ailesine, eşine ve çocuklarına kavuşturdunuz. Siz bizlerden çok aslında o ailenin kahramanısınız. Ben hepinize tekrar teşekkür ediyorum. Hepinizle gurur duyuyoruz. Sizlerin burada vermiş olduğu mücadeleyi görünce bizler çok daha mutlu oluyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak