REKLAMI GEÇ

Kent Konseyi ilk toplantıyı yaptı

Kent Konseyi ilk toplantıyı yaptı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci Başkanlığı’nda toplanan Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri ilk toplantısını yaptı. Genel Sekreter seçimini de yapan konsey yeni dönem çalışmalarını ele aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Eylül 2014 Salı, 13:26

Denizli Büyükşehir Belediyesi 8. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısında Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Ali Değirmenci, Yürütme Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Kent Konseyi binasında düzenlenen toplantıya Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin Özçelik, Denizli Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ragıp Çelik, Baro Başkanlığı Temsilcisi Av. Alpaslan Oruç, Muhtarlar Derneği Başkanı Sebahattin Çolak, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Temsilcisi Saim Sücüllü, Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Osman Çiyancı, Kadın Meclisi Başkanı Gülnur Oymak, Gençlik Meclisi Başkanı Ayşenur Öztürk ve Çocuk Meclisi Başkanı Enes Can Yücel katıldı. Toplantıda, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi bünyesindeki yapılan çalışmaları değerlendiren Yürütme Kurulu, Kent Konseyi Genel Sekreterliğine ise Baran Pasin’i seçti.

HEDEF 19 İLÇEYE HİTAP ETMEK
Yürütme Kurulu Üyeleri ile yeni süreçte yapacakları çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunduklarına işaret eden Başkan Ali Değirmenci, “Meclis Başkanlarımız bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgiler verdi. Önümüzde meclislerin yenilenme süreci var. Ekim ayı içerisinde de Kent Konseyi Meclislerinin seçimlerini yapacağız. Sonrasında meclislerimiz ve çalışma guruplarımız ile daha aktif ve daha etkin çalışmalar yapmayı planlıyoruz. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi olarak 19 ilçemize hitap etmek gibi bir hedefimiz var. İnşallah önümüzdeki süreçte Kent Konseyini daha başarılı bir seviyeye getireceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Temmuz 2024 Pazartesi 27 42Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 27 42Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 25 39Sıcak
26 Temmuz 2024 Cuma 25 38Sıcak