REKLAMI GEÇ

Maazallah ne halt edeceğiz!

Maazallah ne halt edeceğiz!

Memur Sen Denizli Şubesi Başkanı Osman Tavşan, birlik olup Erdoğan ve Ak Parti’ye destek olunmazsa Allah’ın Türk milletini cezalandırabileceğine dair sözler sarf etti. Tavşan, “Sizler bir olmasını beceremiyorsunuz, artık atalarınızın İslam’a yaptığı hizmetlerden dolayı tanıdığım müddet doldu derse maazallah ne halt edeceğiz” diye konuştu. Tavşan bununla da yetinmeyip halifelik konusunda da Allah’ın Türk milletini cezalandırabileceğini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Mayıs 2015 Pazartesi, 11:19

Ekonomi Bakanı ve Ak Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’nin Merkezefendi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Denizli Gönüllü Teşekkülleri Vakfı’nın düzenlediği kahvaltıya katıldı. Pazar sabahı gerçekleştirilen kahvaltıda CHA’nın haberine göre diyaloglar bir hayli ilginç ve dikkat çekiciydi.

DESTEK OLMAZSAK CEZALANDIRILIRIZ!
Kahvaltıda konuşma yapan Memur Sen Denizli Şube Başkanı Osman Tavşan, resmen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti’ye destek olunmazsa Allah’ın Türk Milleti’ni cezalandırabileceğini ima etti. Tavşan, “Sizler bir olmasını beceremiyorsunuz, artık atalarınızın İslam’a yaptığı hizmetlerden dolayı tanıdığım müddet doldu derse maazallah ne halt edeceğiz” diye konuştu.

HALİFELİK VURGUSU!
Tavşan konuşmasının devamında yine CHA’nın haberine göre; “Sizleri öylesine mükemmel yarattım neden insanlığa güzel kanunlar ve anayasalar yapmadınız, hilafet makamı elinizden alındı, onun yerine hiçbir şey yapıp kenetlenmediniz derse ne diyeceğiz? Başınıza Yahudilere van münit diyerek rest çeken cumhurbaşkanlığı yemin töreninde frak diyorlarmış ben ona trak diyorum çünkü kuyruklu bir şey frak giymeyip ben uşak değilim diyen haykıran, rest çeken, Çankaya köşkünün yerini değiştiren, kurduğunuz imparatorlukların simgesini koyan öncekilerin yapmış olduğu bütün tabuları yıkan ve siz destek vermeseydiniz daha çok benim sevdiğim tabuları yıkacaktı derse ne cevap vereceğiz?” sözlerini sar fetti.

ASRİ MEZARLIK İMAMINDAN DESTEK İSTEDİ
Toplanın sonunda konuşan Ekonomi Bakanı ve Ak Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, konuşma yapanlar arasında bulunan Asri Mezarlık imamından yakın zamanda gerçekleştirilecek Ak Parti Denizli Milletvekili için destek istedi. İmam Zeybekci’nin konuşmasını “İnşallah Mezarda” sözleriyle destekleyince gülüşmeler yaşandı. Zeyşbekci imamın bu sözleri üzerine, “Cemaati toplayıp geleceğim aşağıdan diyorsun” diye konuştu.

Yorumlar

zafer   -  Bağlantı 5 Mayıs 2015, 12:42

Senin gibi zihniyetler yüzünden başımıza taş yağacak MAZALLAH !…

murat gülnar   -  Bağlantı 4 Mayıs 2015, 23:21

NE DE OLSA SARI SENDİKA… BİR SENDİKACIDAN ÇOK BİR AKP Lİ GİBİ KONUŞMUŞ..

kaan   -  Bağlantı 4 Mayıs 2015, 13:29

Denizlinin Parlayan Yıldızı Osman TAVŞAN Haberi Yapan Zihniyet Belli ALLAH Yar Ve Yardımcın Olsun Doğru Söze Ne Denir.

burhan   -  Bağlantı 4 Mayıs 2015, 12:33

Sen AKP ye su taşıyacağına memurun sorunları ile ilgilenin.Adamın kaygısı kamuda elde ettikleri koltukların gideceği kaygısında.Yoksa umurunda mı millet.Boş boş konuşuyor.

Mustafa   -  Bağlantı 4 Mayıs 2015, 11:57

Zaten Bu memursen hayatı boyunca memur sendikası olamamıştır parti sendikası olmuştur.toplu sözleşme masasında memuru satmıştır bunlar olsa olsa parti memuru olurlar devlet memuru olamazlar sendikada olamazlar.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak