REKLAMI GEÇ

Miniklere yangın eğitimi

Miniklere yangın eğitimi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Sivil Savunma Haftası etkinlikleri kapsamında, bünyesindeki Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencilerine yangın eğitimi veriyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Mart 2015 Pazartesi, 15:15

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Sivil Savunma Haftası etkinlikleri dolayısıyla, Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencilerine yangın eğitimi vermeye başladı. Bu kapsamda, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Eğitim Amiri Veysel Bike, Karaman Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencileri ile bir araya geldi. Yangının çıkmasını önleyecek tedbirlerin alınmasının çok önemli olduğunu vurgulayan Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Eğitim Amiri Bike, “Bu anlamda sizlerle bugün burada bir araya geldik. Eminim buradan ayrılırken çok iyi şeyler öğrendiğinizin farkına varacaksınız. Buradan eve gittiğinizde size düşen en büyük görev ailenizin yangın güvenliğini sağlamak” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan 10 Bilgi Evi ve Kurs Merkezinin tamamında gerçekleştirilecek eğitimlerde, itfaiyecinin görevleri, yangınlara karşı alınabilecek önlemler, yangın sırasında nasıl davranılması gerektiği ve çok sık karşılaşılan ev kazaları gibi konularda öğrencilere bilgi veriliyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
26 Temmuz 2024 Cuma 21 34Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 20 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 22 37Sıcak
29 Temmuz 2024 Pazartesi 25 38Sıcak
30 Temmuz 2024 Salı 25 39Sıcak