REKLAMI GEÇ

PROTOKOL ÇINAR’DA HALKLA BAYRAMLAŞTI

PROTOKOL ÇINAR’DA HALKLA BAYRAMLAŞTI

Denizli’de kent protokolünün halkla bayramlaşma geleneği bu bayram da devam etti. İkinci gün Çınar Meydanı’na kurulan çadırda vatandaş ve kentin önde gelenleri buluştu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Haziran 2018 Cumartesi, 13:22

Denizli’de bir gelenek haline gelen kent protokolünün halkla buluştuğu bayramlaşma töreni, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Çınar Meydanı’nda gerçekleşti.

Kurulan çadırda vatandaşlar ile kentin önde gelenleri bir araya geldi.

Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MHP Denizli Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, Denizli milletvekilleri, belediye başkanları, daire müdürleri törende hazır bulundu.

Kısa süreli sağanak nedeniyle saat bayramlaşma bir aat geç başladı. Vatandaşlar sağanaktan korunmak için kurulan çadırlara sığındı.

Etkinlikte vatandaşlara tatlı ve şeker ikramının yanı sıra şerbet ve çay dağıtıldı.

Protokol üyeleri tek tek halkla bayramlaşırken Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan özellikle çocuklarla yakından ilgilendi.

Başkan Zolan; “Vatandaşlarımız sevdikleri ile beraber güzel bir bayram geçirsinler. Yaşlılarımız unutulmasın, çocuklar mutlaka sevindirilsin, ecdadımızın mezarları ziyaret edilsin. Bayramı bayram gibi kutlamayı Allah bizlere nasip etsin” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Temmuz 2024 Pazar 25 42Sıcak
22 Temmuz 2024 Pazartesi 27 42Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 26 41Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 25 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 25 40Sıcak