REKLAMI GEÇ

Şahin Tepesi’nde korkutan kaza

Şahin Tepesi’nde korkutan kaza

Denizli-Antalya Karayolu’nda bulunan ve ölüm virajı olarak adlandırılan Şahin Tepesi’nde kaza. Virajda kontrolden çıkan otomobil bariyerlere çarptı, takla attı. Sık sık kazaların meydana geldiği ve yolda mühendislik hatasının bulunduğu ileri sürülen yolu daha önce Vali Ahmet Altıparmak da gündeme getirmiş, önlem alınmasını istemişti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Kasım 2016 Pazartesi, 15:31

Denizli-Antalya Karayolu, Şahin Tepesi Mevkii’nde bulunan ve sık sık meydana gelen kazalar nedeniyle ölüm virajı olarak adlandırılan yerde kontrolden çıkan otomobil bariyerlere çarptı, ardından da takla attı. Yol ortasında ters dönen otomobilde bulunanlara önce çevredekiler, ardından da 112 Acil ekipleri müdahale etti. Hastaneye kaldırılan yaralılar tedavi altına alındı.

ÖNLEM ALMAK İÇİN NE BEKLENİYOR?
Neredeyse her gün bir kazanın meydana geldiği viraj sürücülerin korkulu rüyası haline geldi. Sık sık yolda mühendislik hatasının bulunduğu, bu nedenle de kazaların yaşandığı ileri sürülürken, Vali Ahmet Altıparmak da bir süre önce daire müdürleriyle düzenlediği toplantıda bu yola işaret etmişti.

Yolda bir sorunun olduğunu ve bu nedenle de kazaların meydana geldiğinin öne sürüldüğünü anlatan Vali Altıparmak, ilgililere yoldaki hatanın giderilmesi talimatını vermişti.

Ancak, Vali Ahmet Altıparmak’ın talimatına ve meydana gelen onlarca kazaya rağmen yolda bir çalışma yapılmadı. Sürücüler, yoldaki hatanın ne zaman giderileceğini merak ediyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Temmuz 2024 Salı 28 42Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 25 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 39Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
26 Temmuz 2024 Cuma 24 37Sıcak
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak