REKLAMI GEÇ

ŞİRİNKÖY’E 5 BİN TON ASFALT

ŞİRİNKÖY’E 5 BİN TON ASFALT

Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilçelerde ve kent merkezinde başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. 5 bin ton sıcak asfalt dökülecek olan Şirinköy Caddesi’ndeki çalışmaları inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli genelinde yolla ilgili tüm sıkıntıları ortadan kaldıracaklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mayıs 2015 Pazartesi, 14:26

Denizli Büyükşehir Belediyesi, geçen yıl ilçelerde yaptığı 320 kilometrelik ikinci kat asfalt çalışmasının ardından bu yıl sezonun açılmasıyla birlikte sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Bu kapsamda birçok ilçede şantiye kuran Denizli Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde ihtiyaç olan yollarda da asfaltlama yapıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri sorumluluk alanındaki Şirinköy Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmasına başladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yaklaşık 5 bin ton asfalt dökülecek Şirinköy Caddesi’ndeki çalışmaları inceledi.

ic
Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Zolan’a Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ali Aydın eşlik etti. Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Zolan, finişer operatörün yerine geçerek kısa süre asfalt serme makinesini kullandı.

“TEK DERDİMİZ HİZMET ETMEK”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, geçen yıl ilçelere bağlı mahallelerde gerçekleştirdikleri ikinci kat asfalt çalışması ile ulaşım ihtiyacı konusunda büyük aşama kaydettiklerini ifade etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl da Denizli merkezde olduğu gibi ilçelerde de sıcak asfalt çalışmalarına başladığını ifade eden Başkan Zolan, “Bizim tek derdimiz var hizmet etmek. Vatandaşlarımızın derdine derman olup, onların isteklerini en kısa sürede yerine getirmek. Bir yılda geldiğimiz mesafeye baktığımızda bir çok yere dokunduk. Çözülemez denilen bir çok derdi çözdük. Derman olduk, çaresizliğe çare olmak için gayret gösterdik. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Denizli kazanmaya devam edecek”dedi.

Yorumlar

muharrem   -  Bağlantı 11 Mayıs 2015, 17:48

inşallah BAĞBAŞIN da da bütün sokaklar takır tukur yıllardır bekliyoruz. Sayın Başkan ne demiş bütün yollarda sıkıntılar bitecek bekliyoruz 1. sınıf dan vergi ödüyoruz ama sokaklar kaldırımlar evlere şenlik.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Haziran 2024 Pazar 20 39Sıcak
17 Haziran 2024 Pazartesi 22 40Sıcak
18 Haziran 2024 Salı 23 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 23 41Sıcak
20 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak