REKLAMI GEÇ

Vali Kocatepe Denizli’ye geldi

Vali Kocatepe Denizli’ye geldi

Denizli’nin yeni Valisi Şükrü Kocatepe kente gelerek konutuna yerleşti. Ailesiyle birlikte gelen Kocatepe, alışılmışın aksine kent girişinde karşılama töreni istemedi.

Şengül Boz / DENİZLİHABER / 24 Eylül 2014 Çarşamba, 12:39

Denizli’nin yeni Valisi Şükrü Kocatepe, havayoluyla Çardak’a geldi. Kocatepe burada yetkililer tarafından karşılandı. Daha sonra da Denizli’ye doğru yola çıktı. Vali Kocatepe, alışıldığı gibi kent girişinde karşılama istemedi. Bu nedenle hazırlık yapılmadı.

Kocatepe ve ailesini getiren minibüs, Vali Konağı çalışanları tarafından karşılandı. Eşi Sultan Kocatepe ve annesiyle araçtan inen Vali’nin eşyaları konağa görevliler tarafından taşındı. Vali Kocatepe, elinden tuttuğu annesiyle birlikte konağa girdi. Kocatepe’nin bir süre dinlendikten sonra göreve başlayacağı öğrenildi.

MEMLEKETİMİZİN ÇOCUĞU
Karşılama töreni istemeyen Vali Kocatepe’yi, Denizli’nin ilk ayak bastığı toprağı Çardak’ta Belediye Başkanı Mahmut Öztürk karşıladı. Öztürk ilk izlenimini, “Sayın valimiz mütevazı bir insan, kendisi memleketimizin çocuğu, onu da Denizlimize yakışır şekilde karşıladık” diye aktardı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
24 Temmuz 2024 Çarşamba 26 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 39Çok Bulutlu
26 Temmuz 2024 Cuma 24 36Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 24 39Sıcak