REKLAMI GEÇ

Zeybek Köprülü Kavşağı inşaatı başlıyor

Zeybek Köprülü Kavşağı inşaatı başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Proje kapsamında Üçgen Köprülü Kavşağ ile birlikte hayata geçecek Zeybek Köprülü Kavşağı’na ilk kazma pazar günü vurulacak. Proje kapsamında bazı yolların 25 Eylül 2016 Pazar günü sabahından itibaren trafiğe kapatılacağı ifade edilirken, çalışmalar kısa süre sonra ise Üçgen Köprülü Kavşakları’nda başlayacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Eylül 2016 Cuma, 15:17

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 2016-2017 Eylem Planı’nda yer alan 121 Dev Proje’den birisine daha start veriliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Proje’nin en önemlileri arasında yer alan Üçgen Köprülü Kavşağı ile birlikte hayata geçecek Zeybek Köprülü Kavşağı’na ilk kazma vurulacak.

zeybek_koprulu_kavsagi-ilk_kazma_pazar_gunu_vurulacak-icc

TRAFİK İŞARET VE LEVHALARINA DİKKAT!
Çalışmaların ilk etapta 25 Eylül 2016 Pazar günü sabah Zeybek Köprülü Kavşağı’nda başlayacağı ifade edilirken, kısa süre sonra ise Üçgen Köprülü Kavşakları’na kazma vurulacak. Zeybek Köprülü Kavşağı’nda başlanacak çalışmalarla birlikte herhangi bir olumsuzluğa neden olmamak için belirli güzergahlar trafiğe kapatılacak. Çalışma yapılacak yolların kapatılmasının ardından vatandaşların trafik işaret ve levhalarına dikkat ederek tespit edilen güzergahları kullanmaları istendi.

zeybek_koprulu_kavsagi-ilk_kazma_pazar_gunu_vurulacak-icTRAFİK SIKIŞIKLIĞI SONA ERECEK
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 121 Dev Proje ile Denizli’nin çehresini değiştireceklerini, kentin birçok sorununa da çare olacaklarını kaydetti.

Üçgen Köprülü Kavşakları ve Zeybek Köprülü Kavşağının tamamlanmasıyla birlikte bölgedeki trafik sıkışıklığının tamamen ortadan kalkacağını ifade eden Başkan Zolan, “Projemiz nedeniyle bazı yollarımız trafiğe kapanacak. Vatandaşlarımızdan isteğimiz bu süreçte belirlenen alternatif yolları kullanmaları. Bizler de çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayıp projelerimizi vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Denizlimizin daha güzel yarınlara ulaşması için hizmet destanlarımız devam edecek” diye konuştu.

Yorumlar

Vatandaş   -  Bağlantı 23 Eylül 2016, 17:37

Hizmet destanları , ne hikmetse ” Sayın Ekonomi Bakanının yeni plazasının bitip , eski plazayı boşaltmasına müteakip başlıyor . ” Güzel ülkemin kırılası ellerimizle seçtiğimiz insanlara yaptığı yancılık destansı bir şekilde devam ediyor ….

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak