Belediye çalışanlarına maliyet hesabı eğitimi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Belediye çalışanlarına maliyet hesabı eğitimi

Belediye çalışanlarına maliyet hesabı eğitimi

Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Başarılı Merkezefendi İçin Yaklaşık Maliyet Hesaplama Eğitimi’ adıyla hazırladığı ikinci ajans projesinin onaylanmasının ardından 5 günlük eğitimlere başlandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Şubat 2015 Perşembe, 12:34

Güney Ege Kalkınma Ajansı’ndan (GEKA) alınan hibe desteği ile Merkezefendi Belediyesi, icraatçı müdürlüklere bağlı çalışan 30 personele verilen eğitimle, yatırım sürecinde yapılacak projelerin yönetmeliklere uygun olarak, aksamadan yürütülmesi amaçlanıyor.

denizli-merkezefendi-maliyet-hesaplama-toplantisi-ic

Merkezefedi Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitim, OSKA Sürekli Eğitim Merkezi uzmanları tarafından veriliyor. Eğitimde personeller; ihale mevzuatı, hakediş düzenleme, yaklaşık maliyet hesaplama, hizmet alımları için ihale uygulamaları, mal alımları için ihale uygulamaları konularında bilgilendirilecek.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “2014 yılında Merkezefendi Belediyesi’ni kurma çalışmalarını yürüttük. Bundan sonraki yıllar yatırım yılları olarak. Yatırımlarımızı yapabilmek için gerekli tasarrufları yapmıştık artık harekete geçme zamanı. Tabi yatırımlarımızı da kurallara uygun şekliyle yapmamız gerekiyor. Yeni kurulan bir belediye olarak birçok konuda eğitime ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Yatırımlarımızı hayata geçirirken de yaklaşık maliyetlerimizin hesaplanması konusunda GEKA’ya proje hazırladık ve kabul edildi. Birçok müdürlüklerimizden personelimiz, bu eğitimlere katılıyorlar. Bu eğitime katılan çalışanlarımız en iyi verimi alacaklardır. İlerleyen süreçte de personellerimizle ilgili eğitim yatırımlarımız devam edecek. Bu eğitimi almamızda emeği geçen GEKA ve OSKA yetkililerimize çok teşekkür ederim” dedi.

denizli-merkezefendi-maliyet-hesaplama-toplantisi-ic-1

Proje kapsamında eğitim alan Merkezefendi Belediyes çalışanları, “Sağlıklı Nesiller İçin Merkezefendi Obezitenin Farkında” projesine, eğitim sırasında elma yiyerek destek oldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Ocak 2021 Cumartesi 5 11Çok Bulutlu
24 Ocak 2021 Pazar 5 11Yağmurlu
25 Ocak 2021 Pazartesi 8 12Yağmurlu
26 Ocak 2021 Salı 8 13Sağanak Yağışlı
27 Ocak 2021 Çarşamba 7 10Yağmurlu