Belediyede iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Belediyede iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi

Belediyede iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi

Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki personele İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Haziran 2019 Çarşamba, 11:48

İş Sağlığı Uzmanı Orhan Çetin tarafından verilen eğitimde, çalışanların yasal hak ve sorumluluklarından iş kazalarının nedenine, ilk yardımdan meslek hastalıklarına, çalışma mevzuatından iş yeri temizliği ve düzenine, iş kazalarının hukuki sonuçlarından fiziksel, kimyasal ve ergonomik risk etmenlerine kadar birçok konuda bilgi aktarıldı.

Merkezefendi Kültür Merkezi’ndeki eğitimde Dr. Cemalettin Serhat Aksoy da Fen İşleri ekibine sağlık konusunda bilgi verdi. Gerçekleştirilen seminer sonucunda işlenen konular hakkında personele sınav yapıldı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi bünyesinde çalışan her personelimizin sağlığı bizim için oldukça önemli. Bu yüzden her personelimizin iş güvenliğini iyi bilmesi ve bu konuda bilinçlenmesi gerekiyor. Mesai arkadaşlarımızın iş güvenliğini, yasal hak ve sorumluluklarını bilmelerini noktasında, daha verimli çalışmaları için bu eğitimleri bizler de yasa gereği veriyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerimiz, birim birim devam edecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Aralık 2019 Cumartesi 9 16Çok Bulutlu
15 Aralık 2019 Pazar 8 15Parçalı Bulutlu
16 Aralık 2019 Pazartesi 7 16Az Bulutlu
17 Aralık 2019 Salı 7 18Az Bulutlu
18 Aralık 2019 Çarşamba 7 19Az Bulutlu