Ekonomiye katkı yapan projeler geliyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ekonomiye katkı yapan projeler geliyor

Ekonomiye katkı yapan projeler geliyor

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Haziran ayından itibaren seçim öncesi sunulan projeler için çalışmaların başlayacağını söyledi. Bütçeyi doğru kullanmak istediklerini belirten Başkan Doğan, “Bundan sonra çiçeğe, böceğe para yok” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Mayıs 2019 Cumartesi, 19:00

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Karahasanlı Mahallesi’nde vatandaşlar ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Her zaman olduğu gibi vatandaşlar tarafından hemen sevgi çemberine alınan Başkan Şeniz Doğan, kendisine iletilen tüm sorunları tek tek ve sabırla dinledi. Doğan, mahallenin sorunlarını bildiklerini ve çözümleri için çalışma yapılacağı sözünü verdi.

31 Mart öncesi söylenen sıkıntılara çözüm bulacağına söz veren Başkan Doğan, “Projelerimiz hazır. Biraz önce kadınlarımızdan bir talep geldi. Zaten projelerimizin arasında olan bir talep. Bir spor alanı ve yanına da özellikle ekmek evi istiyorsunuz.  Ama bir şartım var, birlikte yiyeceğiz. Bu bölgemiz merkeze biraz uzak kalıyor. Sizler çocuklarınızı bırakıp çalışamıyorsunuz. Benim en büyük isteğim sizin ekonominize katkıda bulunmak. Bu anlamda burada yaşayan kadınlarımızın ve gençlerimizin istihdam edilmesi konusunda, bir kadın başkan olarak elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

 “ARTIK ÇİÇEĞE, BÖCEĞE PARA VERMEYECEĞİZ”

5 yıllık dönemde bütçeyi doğru kullanarak güzel yatırımlar yapacaklarını belirten Başkan Doğan, “31 Mart öncesi verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Bayram sonrasında projelerimizi gerçekleştirmeye başlayacağız. Her daim desteğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizin desteğinizle, birlik ve beraberlikle bu 5 yılı, bütçemizi doğru kullanarak çok güzel yatırımlar yapacağız. Her zaman dediğim gibi, artık çiçeğe, böceğe para vermeyeceğiz. Sizin ekonominize katkı sağlayan projeler yapacağız” dedi.

Diğer taraftan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a Karahasanlı Mahallesi’ndeki İftar yemeğinde Denizli Belediyesi eski Başkanı Ali Marım, Merkezefendi Belediyesi Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz, Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun eşlik etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Eylül 2019 Pazar 15 28Az Bulutlu
16 Eylül 2019 Pazartesi 17 29Az Bulutlu
17 Eylül 2019 Salı 17 30Az Bulutlu
18 Eylül 2019 Çarşamba 18 30Az Bulutlu
19 Eylül 2019 Perşembe 17 30Az Bulutlu