REKLAMI GEÇ

Ekrem Başer: Hizmet destanı yazmaya geliyoruz

Ekrem Başer: Hizmet destanı yazmaya geliyoruz

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, Merkezefendili vatandaşlarla temaslarını sürdürüyor. Yoğun bir tempoda gerçekleştirdiği saha programlarında 7’den 70’e herkesin sempatisini kazanan Başer, “Merkezefendi’de hizmet destanı yazmaya geliyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Şubat 2024 Pazartesi, 13:58

Hafta sonunu hayli yoğun bir tempoda geçiren Cumhur İttifakı AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, ilk olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Muratdede Mahallesi’nde hayata geçirilen park ve halı sahanın açılış programına katıldı. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başer, vatandaşların sorun ve taleplerini de dinledi.

İlçenin kalabalık mahallelerinden Muratdede’de önemli bir eksikliğin Büyükşehir Belediyesi tarafından giderildiğini belirten Başkan Adayı Başer, “Denizli Büyükşehir Belediyemizin hayata geçirdiği bu proje, AK Parti belediyeciliğinin en somut örneklerinden yalnızca bir tanesi. Bu güzel eser için Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a çok teşekkür ediyorum. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren ilçemizin tamamında Büyükşehir Belediyemizle uyum ve koordinasyon içerisinde nice hizmetleri hayata geçireceğiz” dedi.

MERKEZEFENDİ’NİN GENÇ, DİNAMİK BAŞKAN ADAYI

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer gün içerisinde çok sayıda Merkezefendili ailenin konuğu olurken, vatandaşların samimi sohbetleri gönülleri ısıttı. Başer’in Gümüşçay, Alpaslan ve Yenişehir mahallelerinde gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde vatandaşlar, Başer’in genç ve dinamik bir başkan adayı olduğu için Merkezefendi’nin çok şanslı olduğunu dile getirdiler. Ekrem Başer ile Merkezefendi’nin hak ettiği hizmetleri alacağına inandıklarını ifade eden vatandaşlar, ilçenin yeniden AK Parti belediyeciliğiyle buluşmasını arzuladıklarını belirterek samimiyeti ve doğallığı için Başer’i tebrik ettiler.

Misafirperverliklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Başkan Adayı Ekrem Başer ise “Merkezefendimizin hangi köşesine gitsek, hangi hanesine konuk olsak hemşehrilerimizin samimi sohbetleri ve teveccühleriyle karşılaşıyoruz. Onların düşünceleri bize ilham veriyor. Biz tüm Merkezefendililerle kocaman bir aileyiz. El ele, gönül gönüle verdiğimizde başaramayacağımız şey yok” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 38Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 24 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 26 41Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 42Sıcak