Fırınlara yönelik denetimler artırıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Fırınlara yönelik denetimler artırıldı

Fırınlara yönelik denetimler artırıldı

Merkezefendi Belediyesi Zabıta Ekipleri Ramazan ayının başlaması ile birlikte fırın denetimlerini artırdı. Zabıtalar belli aralıklarla fırınlarda hijyen ve pide gramaj denetimi yapıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Mayıs 2019 Perşembe, 11:24

Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Ramazan ayının başlaması ile birlikte fırınlarda yapılan denetimleri artırdı. Zabıta ekipleri ilçede faaliyet gösteren fırınlarda pide gramaj denetimleri yapıyor ve sağlık kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol altında tutuyor.


Bugüne kadar yapılan denetimlerde halk sağlığını olumsuz yönde etkileyecek bir olumsuzluğun tespit edilmediğini söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemizdeki fırınlarda her şey yolunda gidiyor” dedi.

Diğer taraftan denetimlerin daha sık hale getirildiğinin de altını çizen Başkan Doğan, ““Ramazan ayının gelmesiyle birlikte sofralarımızdan eksik olmayan Ramazan pidesini, temiz ve gramajına göre vatandaşımıza ulaşmasını sağlamak istiyoruz. Zabıta ekiplerimiz bu amaçla denetimlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Şu ana kadar yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. İlçemiz genelindeki denetimlerimiz devam edecek” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Mayıs 2019 Perşembe 19 30Çok Bulutlu
24 Mayıs 2019 Cuma 17 29Çok Bulutlu
25 Mayıs 2019 Cumartesi 14 27Parçalı Bulutlu
26 Mayıs 2019 Pazar 16 30Az Bulutlu
27 Mayıs 2019 Pazartesi 17 31Parçalı Bulutlu