REKLAMI GEÇ

Örnek projeye bakan teşekkürü

Örnek projeye bakan teşekkürü

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu’nu ziyaret etti, kamu hastanelerinde doğum yapan annelere doğum çantası hediye edilmesi projesini anlattı. Subaşıoğlu’nun projesi Bakan Ramazanoğlu’ndan tam not aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Aralık 2015 Pazartesi, 11:18

Örnek bir çalışmaya imza atan Merkezefendi Belediyesi, yeni doğan bebeklerin daha sağlıklı yetişebilmeleri için anne ve anne adaylarının alacağı eğitimle ilgili her türlü ihtiyacı karşılamaya başladı. Merkezefendi Belediyesi proje kapsamında devlet hastanelerinde doğum yapan annelere, doğum çantası hediye ediyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Subaşıoğlu ziyaretinde Merkezefendi Belediyesi’nin önemli projesi olan annelere doğum çantası hediyesini Bakan Ramazanoğlu’na sundu. Subaşıoğlu’nun projesi Bakan Ramazanoğlu’ndan tam not aldı. Bakan Dr. Ramazanoğlu, projeyle ilgili Merkezefendi Belediyesi’nin doğru bir çalışma yaptığını ifade ederek, Başkan Subaşıoğlu’nu kutladı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Haziran 2024 Pazartesi 22 40Sıcak
18 Haziran 2024 Salı 23 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 24 41Sıcak
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 24 41Sıcak