Pilot Merve Altun’un abisi de aramalara katılıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pilot Merve Altun’un abisi de aramalara katılıyor

Pilot Merve Altun’un abisi de aramalara katılıyor

Aydın’dan havalanan ve saat 10.26’da son sinyal alınan eğitim uçağının enkazına ulaşmak için ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Teknisyen pilot Merve Altun’un sağlık memuru abisi İbrahim Altun, zirvede yeri tespit edildiği düşünülen uçağa ulaşmak için bölgeye giden kurtarma ekibinde haber bekliyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Kasım 2018 Pazartesi, 21:57

Tüm Türkiye’nin kilitlendiği uçak kazasından son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Tüm gün süren aramala çalışmaları akşam saatlerinde bulunan bir izle yeniden şekillenmişti. Ornaz Vadisi’nin üst kısımlarındaki Daşkuzluk Mevkisi’nde fark edilen beyazlığı uçak enkazı olarak değerlendirilmesinin ardından ekipler bu bölgeye sevk edilmişti.

ABİSİ DE ARAMALARA KATILIYOR
Düşen uçakta bulunan teknisyen pilot Merve Altun’un sağlık memuru abisi İbrahim Altun, kaza haberini alır almaz Denizli’ye geldi. Başkarcı bölgesindeki arama çalışmalarını takip eden İbrahim Altun, enkazın bulunduğunun düşünüldüğü bölgeye giden ekipten haber bekliyor. Aile umutlarını kaybetmiyor. Merve Altun’un pilot olan diğer abisi Bülent Altun da Denizli’ye geliyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

MerkezefendiSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
11 Nisan 2021 Pazar 2 16Parçalı Bulutlu
12 Nisan 2021 Pazartesi 4 19Parçalı Bulutlu
13 Nisan 2021 Salı 8 22Az Bulutlu
14 Nisan 2021 Çarşamba 10 22Çok Bulutlu
15 Nisan 2021 Perşembe 9 21Çok Bulutlu